Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek így szilveszterezni?

Elmennétek így szilveszterezni?

Figyelt kérdés
3 pici gyerekem van (egy 2 és fél éves, két 1 éves iker), szabadidőm nulla mellettük. Anyósomék felajánlották, hogy szilveszterkor átjönnek hozzánk és vigyáznak a kicsikre, hogy mi el tudjuk menni a férjemmel szórakozni. Még soha nem aludtak velük, ezért egy kicsit tartok ettől az egésztől, viszont kb. 2 éve nem voltam sehol. A baj az, hogy a legkisebbik 1 éves, ha éjszaka ritkán felébred, általában csak akkor nyugszik meg, ha én vagyok mellette, én megyek be hozzá. 20km-re mennénk bulizni. Szerintetek be merjem vállalni?
2013. dec. 21. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Anyósfüggő. Az enyémre nem hagynám, viszont anyámra igen. De akkor sem mennék 20 km-rel messzebb, bármi történik haza tudjak szaladni. Szerintem elsőre elég annyi, hogy kimegy az ember a tűzijátékra a párjával, ott megiszik 1-2 sört, forraltbort, és hazamegy. Lesz még sok-sok év bulizni, amikor már nyugodt szívvel otthagyhatod a gyerekeket. De ettől függetlenül úgy csinálod, ahogy akarod.
2013. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
szerintem nyugodtan, en elmennek!
2013. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
20 km nem olyan sok, ha gond van a gyerekkel hazaugrasz, 25 perc, utána mehetsz vissza bulizni. Én elmennék ha ilyen lehetőségem lenne hogy vigyáznak a gyerekekre! És nem is biztos hogy felébrednek.
2013. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Elmennék!

Hidd el, hogy meg fog más mellett is nyugodni.

Ennyi nektek is jár. Annak sincs semmi értelme, hogy amíg fel nem nőnek a gyerekeid, nem mentek el sehová. Nem attól leszel jó anya, ha egyfolytában a gyerekeid mellett ülsz. Hanem akkor, ha nyugodt vagy, kiegyensúlyozott és mindig jut időd kikapcsolódni. Ez pedig egy nagyon jó lehetőség erre.

2013. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Jo szorakozast. Ennyi jar egy anyukanak, de majd ugyis mindjart jon a martiranya-korus aki lehord,hogy minek szultel ha a olyan gondolatok jarnak a fejedben, hogy kikapcsolodj.
2013. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, menj csak, jó lez akikapcsolódás, feltöltődsz!

Megoldhák a Mamiék, max majd éjjel ha felkel játszanak vele:)

Én is azt hitt majd hiányol a lányom, erre jobban elvolt a Mamiékkal, mint velem, mert ők csak rá koncentráltak, elszórakoztatták.

2013. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Menjél nyugodtan! Jó szórakozást! Nekem is ikreim vannak.
2013. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De jo volna nekem is felajanlanak :) szinten 3 om gyerekem van
2013. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is elmennék!
2013. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Bár előtte valamikor egy "teszt-éjszaka" nem ártana!
2013. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!