Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog bebarnulni a hét...

Mikor fog bebarnulni a hét hónapos fiunk?

Figyelt kérdés

Párom kreol bőrű, a családjában mindenkinek ilyen a bőrszine, van egy fia, neki is.

Szerintetek ha a kicsi az apja bőrszinét örökölte volna akkor már barna lenne?


2013. dec. 22. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a te bõrödszinét örökölte.

Nekem is van egy ismerösöm, akinek a férje kreol és a 2 gyereke fõleg az egyik, hófehér az anyjuk révén, amásik sem egy árnyalattal sötétebb, de nem mint az apjuk, mert az apjuk eleéggé kreolos.

2013. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már barna lenne,szóval a te börszínedet örökölte.

Legérdekesebb gyerek amit láttam,az egy porcelánfehér,világító világosbarna mandula szem,gyűrű göndör barna haj kb.3-4éves lehetett és egy kínai anyukával volt.Gondolom apa meg afrikai,a haja miatt.Szép volt nagyon a kislány!

2013. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat! Amit láttam helyett AKIT!
2013. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerinted a fekete börszínü gyerekek fehéren születnek?


Nem nem fog bebarnulni, max napon nehezebben fog leégni(de attól hogy bebarnul napon még a nap sugarai ugyan olyan károsak).

Mi mindketten nagyon fehér börüek vagyunk a férjemmel és a második lányomnak sötétebb böre van. teljesen elüt tölünk, ö már így is született. nem sötét a böre de mellettünk észre vehetö a külömbség.

2013. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár kreolról írsz, nem négerről, de én úgy tudom, de bocs, ha baromság, hogy a néger újszülöttek nem teljesen barnák, hanem csak jó pár hónaposan érik el az eredeti kialakult barna színüket.

Ez csak onnan jutott eszembe, hogy itt egy előző válaszoló azt írja, barnán születnek.

2013. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A négerek barnán születnek, láttam ujszölöttet.
2013. dec. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"ujszülöttet"
2013. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!