Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utálom, ha bámulnak a babák!...

Utálom, ha bámulnak a babák! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kellemetlenül érzem magam, mikor mondjuk egy buszon bámulnak a kisbabák. Akkor elkezdek olvasni, vagy nézni az ablakon ki, de nem tudok sokáig egy dologra koncentrálni, és mindig körbe nézek, és a kisbaba mereven bámul! Utálom!

Mit tegyek?

Miért bámulnak?



2013. dec. 23. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
mit tegyél? ne nézz oda, föglald le magad. pl mint irtad is olvass. Ha ennyire zavar ülj át máshova.
2013. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Kösd be a baba szemét, vagy szólj az anyukájának, hogy ő takarja el a baba szemét!


Ilyen baromságot, már ne haragudj... Ülj át máshova, ha nincs ülőhely, akkor állj fel és fordulj nekik háttal.

2013. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
"de nem tudok sokáig egy dologra koncentrálni,"-tehát nem tudsz kb tíz percig egyfolytában olvasni??? Hát az elég gáz.
2013. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Tenni nem tudsz ellene. Egyébként a bámulásnak ezer meg egy oka lehet, pl. színes a sapkád, a szemüvegeden vagy ékszereden megcsillan a fény stb. De miért zavar? Gondolj arra, hogy ők nem gondolnak rólad semmit, egyszerűen csak valamiért pont rajtad akad meg a szemük. De ha zavar ülj/állj át máshová. Nem hiszem, hogy azért annyira hemzsegnek a buszokon a babák, hogy ne tudj elbújni előlük.
2013. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Sajna semmit nem tudsz tenni, max. odébb mégy.

Én amúgy megértelek, én is nagyon utálom mikor a 2-3-4 éves gyerek elkezd meredten bámulni, pedig tudom jól, hogy nem azért csinálja, hogy engem idegesítsen mégis nagyon zavar.

2013. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
:))))) Csak a babák bámulnak? Nem lehet hogy más is bámul, de mivel te a babákat bámulod, ezt nem veszed észre? :) Tiszta horror...
2013. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Biztos azert csinaljak mert ejszaka majd belopoznak az agyad melle es egy hatalmas konyhakessel elvagjak a torkodat amig te alszol. :D

Es tenyleg gaz ha 10 percnel tovabb nem tudsz olvasni. :D

Veled komoly gondok vannak. :D hany eves vagy? No vagy?

2013. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Próbálj meg egyszer rámosolyogni és nézd meg mi történik.
2013. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon unatkozol mi? Ilyeneket kiirogatni no komment.
2013. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mandy1988 válasza:
Volt már ilyen velem is. De engem nem irritál, sőt rámosolygok. Vannak gyerekek akik erre reagálva vissza mosolyognak, és vannak akik inkább megijednek és megfordulnak.
2019. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!