Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hét hónapos kisfiúval mit...

Hét hónapos kisfiúval mit lehet egész nap csinálni? Mindig ölben kellene, hogy legyen mert sír. Ötletek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Hát az tuti, hogy ne legyen mindig ölben, mert aztán megszokja, és semmit sem fogsz tudni mellette csinálni.

Szerintem már most elkapattad, hacsak nem azért sír mindig, mert valami baja van (hasfájás, stb.).

2013. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Tedd a hátadra hordozóba, két kezed szabad lesz, bármit tudsz csinálni.

Nincs elkapatva, csak Rád van szüksége. Lehet hogy bujkál benne valami betegség, nem tudhatod, vagy fogzik, azért nyűgös.

2013. dec. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg próbálj meg valami csörgővel,gyerekjátékkal játszani,amíg az öledben van. Hátha kedvet kap és leszáll.
2013. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tegyél le a padlóra plédet, takarót, tedd le a babát hasra, köré játékokat, csörgőket, rágókákat, lemosott pet palackot, zörgős, színes dolgokat. Játszatok, mutogass neki dolgokat, játékosan tornázzatok.

Tényleg nem jó egész nap ölben tartogatni, hagyd, hogy felfedezzen.

Máskor is csak ölben jó? Mert ha ez ritka eset, akkor valóban lehet, hogy fogzás vagy betegség bujkál benne.

2013. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Őt mindig fogja valaki, ha elmegyünk ismerősökhöz ott is mindig kézben van a kicsi.
2013. dec. 24. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Vágyik a közelségre! Az én lányom is ilyen, 9 hónapos kúszik, ha hiányérzete támad mindig odajön és bújik.

Egy gyereket nem lehet elkapatni, kihez bújjon, ha nem a szüleihez. Így tanulja meg azt, hogy ha megszólítja a világot reagálnak rá és kap segítséget. Húsz évesen már nem fog az öledben ülni.

Valószínű fogzik, az én babám is benne van ebben és vannak napok amikor csak kézben szeretne lenni, ha vízszintesben van biztosan feszíti az ínye azért sír. (Ezzel én is szembesültem mert nekem meg a bölcsesség fogam nőtt, úgyhogy átéreztem a lánykám helyzetét.

Egyébként mi is ölbebabák voltunk majdnem négy hónapig. (Hasfájás, növekedési fájdalom)

2013. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%

Nalad a pont utolso!reszemrol ment is a zold kez:-)

Abnormalis dolog ha egy het honapos olbebaba!olyankor mar kusznak masznak, az enyem nyafogott ha huzamosabb ideig nyomorgattam mert o menni akart felfedezni amit csak talalt!ezektol en is agybajt kapok akik azt irjak hogy ez a normalis ha sir ha lerakjak mert nem tud mit kezdeni magaval.az elsonek is igaza van hogy mar reg el lett rontva ez az egesz, hamarabb le kellett volna tenni es jatszani vele es osztonozni a mozgasra.

2013. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%

Persze, hogy kell dajkálni egy babát, de 7 hónapos korában, már túlzás egész nap cipelni. Így még fejlődni sem tud.

Azt is meg kell tanulnia, hogy egyedul játszon egy kicsit.

2013. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
A baba tudja, mire van szüksége, ha ölben érzi jól magát, úgy a jó, majd lekérezkedik nemsokára ne félj. És semmiben nem fog lemaradni, mindent megtanul majd, örülj a közelségének, nagyon fog érte szeretni:-)
2013. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!