Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már megint túl reagálom, nem...

Már megint túl reagálom, nem kéne ilyeneken gondolkodnom?

Figyelt kérdés

A gyermekem kereszt anyja és családja voltak itt tegnap , a konyhában ittak, ettek anyósommal és sógórommal aki szintén kereszt apa csak ő beteg,és velünk lakik, lassabban gondolkodik mint egy átlag ember.

Hozzá tenném anyósom akarta hogy kereszt apa legyen ha már apa nem lehet gondolkodása miatt, csak 4 évesnek felel meg.

A lényeg hogy a sógoromnak neve napja volt karácsony első napján , hoztak neki ajándékot sok mindent, a én fiamra meg rá se néztek aki igaz még csak pár hónapos.

Én nem vittem mutogatni, ők meg nem jöttek a szobába,de nem is hoztak semmit neki.

De azé a lányukat, beküldték mi hozánk aki a férjem kereszt lánya aki kapott is ajándékot, nekik az volt az első hogy be jött időnk nem volt ki vinni neki, ő hamarabb bejött.

Én ezt most nem értem .

Karácsonyt nem ajándékoznak de névnapot igen?

Férjem nem ünnepelte meg a születés napját, nem csináltunk vacsorát nem is jött senki, nem is köszöntötték fel.

Konkrétan a karácsonyra is készültünk nem csak a névnapra.

A másik kereszt apáról nem is beszélve mert mikuláskor sem jött be, de nem is telefonált egyszer se.

A másik kereszt anya betelefonált és boldog karácsonyt kívánt ő nem jön be hozzánk.

2 kereszt apa és 2 kereszt anya van.

Most nem arról van szó hogy pofátlan vagyok hogy nekünk is adjanak, mert nem, azt tartom furának hogy kereszt anya itt járt és eszibe se jutott esetleg megnézni legalább a kereszt fiát, nem hogy hozni neki valamit.

Van egyántalán okom ilyeneken gondolkodni hogy sógor miért kap fiam miért nem?

Ennyire sajnálja mindenki ezt a beteg gyermeket aki valójában elmúlt 32.



2013. dec. 26. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Eloszor is en a helyedben melyen el szegyellnem magam, amiért egy fogyatékos ember ajándékait irigylem.

Másodszor pedig egy nehány hónapos gyerek általában csak a nagyon közeli családtagoknak "számít", a tavolabbiak nem feltétlenül gondolnak ra karácsonykor, mivel úgyse fogja fel az ünnepet.

2013. dec. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az ajándékát irigyelné. Inkább az bántja, hogy a gyermekére nem kíváncsiak. Szerintem ne agyalj ezen. Nem biztos, hogy a keresztszülők fogják a legjobban szeretni a gyermeked. Ott vagy neki te és a többi rokon. Szerintem ez természetes, hogy az anyák többsége szeretné ha minél többen "szeretnék" a babájukat. Viszont úgysem tudod ezt senkire ráerőltetni. Kár volt őket választani keresztszülőknek. Legközelebb ne hallgass másra!!!!
2013. dec. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy igazad van sokmindenben, egy kicsit már túl van tárgyalva a dolog. Ennyi kérdést nem ér. Ne foglalkozz velük, inkábba a gyerekedre koncentrálj.
2013. dec. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Ezzel a helyesírással, meg fogalmazással te is egy 4 évesnek felelsz meg. Alig lehet kibogarászni, hogy mit is akarsz. Borzasztó!
2013. dec. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az érthetö hogy zavar hogy senki rá sem nézett a babátokra. A többi része kicsit úl can reagálva. Bocs de családod nem lehet valami intelligens igy a leirtak alapján.
2013. dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb baj, hogy azzal sem vagy tisztában, mit jelent a keresztszülőség..... ez nem csak egy cím. Azért választjátok keresztszülőnek az illetőt, hogy ő nevelje vallásosságra és ha veletek valami történik, akkor vállalja a felnevelését, mintha sajátja lenne.


Ha a te gyereked lenne tartósan beteg, hogy állnál a kérdéshez? A te pár hónapos babád valószínűleg még fel sem fogja az ünnepet, majd nagyobb lesz, megérti, de a beteg állapota nem fog változni. Egy kis empátia nem ártana neked. Örülj a legnagyobb kincsnek és ajándéknak: az egészséges gyermekednek. Nekik ez sajnos nem adatott meg.

2013. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!