Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos miért ébred minden...

14 hónapos miért ébred minden éjjel és csak nálunk alszik vissza?

Figyelt kérdés

Hosszú újjú pizsama volt rajta izzadt, gondoltam melege van és azért ébred, rövid újjút adtam rá, lerúgja a takarót és úgyanúgy megébred. Próbáltam hátha szomjas, víz nem kell neki, próbáltam egy kis tejcsit, megissza de nem alszik vissza. Fogolódik és sírdogál, ha sokáig hagyom akkor jobban sír, otthagyni nem tudom az ágyában mert ott a nővére és nem tud tőle aludni.

Amúgy nem zavar ha velünk alszik a nagyszobában csak egyszerűen nem tudom iért kelhet fel minden éjjel. Leteszem aludni és mindig 4 óra múlva történik ez, nálunk simán elalszik.

Ez valamiféle szeparációs szorongás lenne? Vagy más?


2013. dec. 26. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szorongásra gondoltam a lányom ennyi idősen volt nagyon anyás borzasztó rosszul aludt. Ahogy "kinőtte" már aludt is mint a bunda. De amíg anyás volt többször keltünk miatta mint mikor fogzott pedig az se volt kutya
2013. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikorra nőtte ki?
2013. dec. 26. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 13,5 hónapos. Ugyanez megy nálunk kb. egy hónapja. Úgyhogy magunk mellé vettük és így mindenki alszik. Nekem védőnő mondta, hogy szeparációs szorongás mikor leírtam a "tüneteket". De azóta fogzik is, úgyhogy majd ha "túlmegy" rajta minden megy vissza az ágyikójába :)
2013. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van. 10,5hónapos a babám. Próbáltam azt, hogy amikor a nagyágyon elalszik, átviszem az ágyába, de ha újra ébred és látja, hogy nem mellettem van, akkor minden kezdődik elölről. Igy már át sem viszem, mert fárasztó. Hagyom magam mellett aludni.

Én arra tippeltem, hogy a kiságyában kevés a helye :D mert annyit forgolódik a nagyágyon, hogy nekem kb.10cm jut belőle. :D

2013. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!