Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tudnia egy két...

Mit kell tudnia egy két hónapos gyereknek?

Figyelt kérdés
Babám most lett két hónapos és érdekelne, hogy ilyenkor mit kell tudnia? Pl . fejét meddig kell tudnia tartania stb.

2013. dec. 26. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a kiskönyvét. Abban is benne van.

De én mindig bepötyögtem a gugiba az életkort, és átfutottam az ahhoz kapcsolódó cikkeket!

2013. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Aludni, kakilni, pisilni, enni és nézelődni. Ennyit KELL tudnia.
2013. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Írni, olvasni, számolni. Semmi elvárás nincs még egy 2 hónapostól. Még olyan kicsi, hogy sok eltérés lehet két kéthónapos között. Valamelyik már szépen tartja a fejét, valamelyik már megi is fordul.
2013. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyenkor nagyon nagy lehet 2 baba között az eltérés.

Az én kislányom 2 hónaposan már megtartotta a fejét ölben is és hason fekve is. DE! Csak azért tudta ezt, mivel izomtónus eloszlási zavart állapítottak meg nála, és naponta 5x-6x kellett tornáztatni. Másik 2 gyermekem ennyi idősen hason fekve csak átfordította a buciját, megtartani egyikük sem tudta.

A visszamosolygást kérdezte még a védőnő, de az nálunk nem ment. Sokat mosolygott, de nem akkor, amikor "kellett" volna.

Meg amit még néztek nála, hogy sokszor nyitja-e ki a markát, mennyire és milyen sokszor van neki ökölbe szorítva.

2014. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a 2es válaszadó is 100%,tökéletesen megfogalmazta,ennyit "kell" tudnia,illetve neked kell tudnod megnyugtatni ha arra vágyik,babusgatni ha éppen arra volna szüksége,ha hasa fájna azt csillapítani valahogy,figyelni rá!
2014. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!