Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a BioGaia Protectis Babyröl?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak vettem amikor pici volt (most 16 hónapos) mert állandóan szorulása volt és fájt a hasa. Kb. 2 hét alatt segített, bevált. 2x vettünk neki, utána már nem kellett adni helyreállt az emésztése.
2013. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is bevált. Mivel császáros a fiam, így a gyerekdokin kapásból ajánlotta, mivel ő nem találkozott a hüvelyi baciflórával, így az ő bélflórája nehezebben alakult ki. Hasmenéses betegség után is használtuk még 1x.
2013. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első 3 hónapban kapta a kislányom nagyon jó volt a hasfájást nem ismerjük hírből sem. De tovàbb nem szabad adni neki mert hasmenés lesz töle. 2hétog kapja és 1 hét szünet...
2013. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor szorulása lett a tápszertől akkor kapta és két hét alatt rendbe jött. Amikor megindult a széklete akkor nem adtam neki 5 cseppet minden nap hanem két naponta 3 csepp is elég volt. Most töltötte a 3 hónapot de le fogom állítani teljesen. Sok sikert!
2013. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akinek segített,kb mennyi idő múlva lett észrevehető javulás? Egyszerre lett beadva az öt csepp,vagy el lett osztva? Édes kömény teával együtt lehet adni? Azért van ennyi kérdésem mert, szeretnénk már valami hatásos megoldást találni. Holnap lesz 7 hetes a kisfiam.
2013. dec. 28. 13:38
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk kellett kb 2 hét. Eleinte 5 cseppet adtam rendszeresen. Amikor megindult a széklet akkor ritkítottam. Tápszeres a lányom és este evés előtt adtam be neki pár csepp tápszerrel. Most már csak két naponta kap 2-3 cseppet. Viszont pár napja nem adtam neki cukros teát és megint kínlódott kicsit a széklete miatt. Így már végképp nem tudom melyik volt a hatásos a tea vagy a biogaia cseppek :))))
2013. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 nap minimum kell, ne teába tedd, mert olajos és az üveg falára tapad és nem a gyerkőcbe. A fiam anyatejes volt mi még a Coliefet használtuk mellé.
2013. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a teába tesszük,hanem mellé azt használunk.
2013. dec. 30. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!