Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónap körüli babátokkal is...

17 hónap körüli babátokkal is mentek minden nap sétálni, játszótérre?

Figyelt kérdés
Mi sajnos elég ritkán megyünk mostanába,valahogy nem igényli ő se meg én sem. Reggel mire felkell,regelizünk,jàtszunk már eljön a déli alvás,aztán felkell ebédelünk játszunk és már sötét van...Nyáron minden délután mentűnk Kellene mennünk minden nap?
2013. dec. 27. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Játszótérre nem mentünk télen,de nagyjából minden nap kimentünk a friss levegőre,ha más nem,elsétálunk a kisboltba.
2013. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ő sem igényli, akkor nem baj.

Én ugyan megyek minden nap, de csak a kutya miatt, napi 2 alkalommal.

Játszótérre még mi sem járunk, igaz a lányom még csak 15 hónapos.

2013. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem esik vagy nincs durva köd akkor délelőtt 1 óra minimum, ha jó az idő délután is. Sajna nincs kert, belvárosban lakunk, télen nem annyira hiányzik a cuccolás, de neki is és nekem is kell a séta. Játszóra nem megyünk.
2013. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom már 2,5 éves, de azért válaszolok, ha nem baj. Most hogy ilyen hidegek voltak nem minden nap mentem ki vele. Nem tudtam rászánni magam. De rá kellett jönnöm, hogy csak magammal szúrok ki, mert szüksége van a mozgásra, a szaladgálásra és a friss levegőre, hogy időben elaludjon. Egyébként tavaly télen még becsületesebben csináltam. Minden nap kint voltunk délelőtt és délután is legalább egy órát. Ha száraz idő volt játszótereztünk is. Máskor csak sétáltunk. Talán ha 10 nap maradt ki a legnagyobb fagyok idején.


Ja, és sötétben is megyünk, gyönyörűen ki van világítva a város és lessük a karácsonyfákat az ablakok mögött :-)

2013. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát mi nem megyünk mindennap. Ha ki is megyünk sétálni nem érzi magát jó, kívétel tegnap amikor pocsolyázott. Ha süt a nap akkor mindig kimegyünk, ködös, szutykos időben nem.

A d vitamin miatt javasolt, úgy tudom, ködben pedig csak az egészségtelen levegőt nyelné..

2013. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17 hós a kislányom. Próbálunk minden nap kint lenni 1 órát, de nagy ködben, esőben persze nem viszem ki.
2013. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudjátok, h nem érzi jól magát a kicsi? Mert az én lányom alig akar sétálni, inkább a babakocsiban ül, ott viszont szeret nézelődni.

Utolsó vtam.

2013. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!