Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisgyereketek...

Másfél éves kisgyereketek játszik épitökockával? Milyen fajtával? Adjatok tippet milyet vegyek ha egyáltalán már leköti.

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
16 hos lanyom 1 evesen kapott epitokockakat egyenlore csak kionti a dobozbol ha epitek neki valamit ledonti neha probalkozik egymasra rakni de meg nem erdekli
2009. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6-8 hónapos kora óta Duplózunk, (nagyobb tesótól "örököltük"), most 17 hónapos és egy-két kockát egymásba tud tenni. Viszont szétszedi darabokra amit összerakok neki, ami nagyon erősíti a kis kezét. Szerintem jó. Van fakockánk is, sima natur, nem festett.

Szereti szétrombolni. Picit épít.

Sok időre még ezek a kockák nem kötik le őket.

2009. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislanyom 1 evesen kapott fa epitokockat. Eddig csak rombolni szerette amit en epitettem . Kb 1 honapja kezdte o is egymasra pakolni. Max 8 darabot sikerul egymasra tennie anelkul hogy ledoljon. 16 honapos
2009. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en fiam 10 honaposan kaptt nagy epitokockakat.Most 11es fel honapos.oneki ha vonatot epitettem vagy hasonlot,akkor siman atsetalt rajta es evette.Mindig mutattam neki es fogtan a kis kezeibe a kockakat es gyakoroltuk,h tegye oket egymasra.Mostmar magaba is probalkozik,neha sikerules akkor kacag fenhangon.Viszont jobban lekoti ha a teas uvegjere rateheti es leveheti a kupakot.Az mar megy segitseg nelkul is.
2009. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!