Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le 3 hónapos...

Hogy szoktassam le 3 hónapos babámat arról hogy ne csak babakocsiban ringatva tudjon elaludni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne tedd a babakocsiba, ágyába tedd le mindig. Az ágyban simogathatod, ütögetheted a popsiját, de lehetőleg azt se sokáig mert azt is megszokja. Akkor tedd az ágyba mikor már majd nem kidőlt, amikor már ragad le a szeme. Biztos nem lesz egyszerű menet de előbb utóbb megszokja, megszereti az ágyát és megtanul ott is elaludni.
2013. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Eddig ringatással aludt csak el, most is a babakocsiban van de legalább most nem kell ringatnom.

Pár percig küszködtünk mire abbahagyta a mocorgást és az ordítást mert várta hogy ringassam.

Még a tv-t is kikapcsoltam hogy bírjon aludni.

2013. dec. 30. 15:43
 3/16 anonim ***** válasza:
1 vagyok. A fiam első 2 hétben úgy aludt el, hogy letettem az ágyba és ott sírt 5 percig, majd elaludt és nevetgélt közben. A férjemmel már fejen álltunk csak aludjon már el, aztán mikor már teljesen kipurcantunk letettem az ágyba és ott sírt 5 percig majd elaludt. 2 hétig ment ez így, utána pedig letettem fordította a fejét balra jobbra majd elaludt és már nem volt a szokásos 5 perc sírás. Ma már csak leteszem adok egy puszit és ott hagyom 2 perc és alszik.
2013. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Húúú én nem tudom hogy is fogom kibírni azt a keserves sírást.

Mert annyira képes bele lovalni a sírásba hogy képes nem levegőt venni és csak lilul mire vesz egy hirtelen nagy levegőt.

És cumi nélkül ritkán alszik el, de viszont meg sem marad még a szájában ki kell támasztanom egy textil ruhával hogy ne essen ki neki.

Mert ha ki esik akkor ordít mint a sakál.

4 dolog van amikor el alszik .

1.- vastag takaró szorosan feje is szinte betakarva.

2.-cumi

3.-textilruha a szemére

4.-babakocsiban tologatás

2013. dec. 30. 15:53
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálunk az első 4-5 napban csinálta azt ,hogy csak a babakocsiban aludt. A kiságyban egyáltalán nem akart aludni vagy akkor aludt ha magunk közé vettük az ágyba. Aztán a védőnő mutatta meg hogy kell betakarni.Ilyen feszket csináltunk neki. Keze is bebugyolálva. Azóta a kiságyban is elalszik es vettem neki egy un.bugyolát is. Minden este abban fektetem le miután szopizott es kidőlt a kezemben.
2013. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Szia, nálunk is volt babakocsis altatás. Elaludt, utána áttettem a kiságyba. De napközben volt, hogy benne hagytam. Nem szokott rá. Nőnek a babák, változik az igényük, változnak a szokások... :) Csak azért írtam, hogy ne aggódj, hogy most így alszik, nem fog így maradni! Sírni én sem hagytam sosem, mégis leszokott a babakocsis alvásról.
2013. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudom úgy kivenni a babakocsiból hogy ne ébredne fel, mert épp csak hozzá érek a kis testéhez vagy hangosabb zaj van körülötte ő felébred, és kezdhetem előlről a ringatást mert se nem alszik de se nincs fent sem.
2013. dec. 31. 15:35
 8/16 anonim ***** válasza:

már most elkezded szabályozni az életét? Már most Meg akarod neki mondani, hogy hogyan aludjon, csak mert te úgy gondolod, hogy tudsz egy jobb (számodra kényelmesebb) módszert neki?

hagyjad!! azért alszik el úgy, mert úgy jó neki. maximum majd kinövi.

2014. jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
lehet hogy nem álmos,nem lehet fogy éhes? olvasd el a suttogót, talán segít.
2014. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nekem nem az a bajom hogy a babakocsiban alszik hanem az hogy órákon keresztül tologatom mire el alszik, és amíg tologatom semmi mást nem tudok csinálni mellette.

Nagyon gyakran arra ébred hogy nem megy a segge alatt a kocsi és olyankor ordít és más választásom sajnos nincsen mint hogy tologatom.

2014. jan. 2. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!