Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, gyed, gyes mellett...

Anyukák, gyed, gyes mellett mivel kerestek plusz pénzt?

Figyelt kérdés

A tgyásom jó volt, annyi mint elötte a fizetésem, 135000ft.

Most Gyeden 111000ft. 20000ft kiesésünk van már 4 hónapja, pedig szükségünk lenne rá.

Aki gyed-gyes mellett csinál valamit, mit csinál? Mivel szereztek egy kis plusz pénzt.

Amúgy jól élünk, csak ház hitelt fizetünk (havi 45000ft), a babának jó minőségü pelenka, üveges kaja, nekünk jut bőven enni és minden számlát szépen fizetek, de jó lenne félre is rakni. A férjem 100.000ft-ot keres, abból bevásárolunk havonta egyszer 60.000ft, a maradék elmegy neki ételre és egy-két dologra. Én fizetem a számlákat, hitelt, bolti vásárlás, babának ruha stb... Alig marad hó végére. Szeretnék valamit itthon csinálni amiből jön pár ezer forint hogy félre rakhassam.

Köszönöm a válaszokat.


2013. dec. 30. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A lényeget felejtetted el, leírni azt hogy mihez értesz,mi a végzettséged?
2013. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Na várjunk csak..ha jól éetem ketten összesen 211.000 ft keresetek ,amiből -60.000 bevásárlás,és -45.000 hitel.. abból akkor is marad 106.000 ft...

ebből annyit vesz kaját meg egyebet,meg te egy két dolgot fizetsz hogy alig marad vmi ?

Mi is minden hó elején nagybevásárlást csinálunk,így szinte csak friss kenyeret vagy felvágottat kell a hónapban vennem..pedig mi jóval kevesebbet keresünk összesen..és még így is eltudunk tenni

Próbáld meg az ilyen-olyan márkás dolgokat hasonló minőségű de olcsóbb árúra cserélni...

Egyébként én most karácsony előtt a diónkat értékesítettem..abból is kb 20.e ft lett

Valamint a bnőm kötött,horgolt ruhákat készít és azt ajánlgatom..abból is van hasznom

2013. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd idős néninek is én főzök illetve kitakarítok nála hetente egyszer, addig ő babázik. Egyelőre ez van, de ez is jobb mint a semmi, mert megbolondulnék ha csak itthon kellene ülnöm és babázni.
2013. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
az ûveges kaja helyett fõzz te a gyereknek,sokkal olcsóbb! és jobb is.
2013. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pénzügy-számvitel végzettségem van, de mindenre "kapható" vagyok amúgy, kétkezi munkára is. 60.000ft ebben benne van a pelenka és havi 15 üveg babaétel (5gyümi, 10ebéd) plusz tejpép, tea, kutya-macska étel-alom (5000ft).

Nem vagyok nagy márka hű...

Van dolgom itthon bőven 100nm-es házban de szeretném kiegésziteni a "jövedelmem".

2013. dec. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!