Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sípol a babám tüdeje, mit...

Sípol a babám tüdeje, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Babám 4,5 hónapos. Jó egy hete köhög (a 4évestől kapta el), kapott rá Sinecod cseppet. Ma délelőtt óta viszont sípol a tüdeje, és sokat hörög, köhögés után is hallani a hörgést. Akkor ez most azt jelenti, hogy nem javult az állapota, hanem még rosszabb mint eddig volt? Reggel elviszem orvoshoz, remélem lesz rendelés. Addigis tudok vele csinálni valamit, amitől jobb lenne neki?


Köszönöm.



2013. dec. 30. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap nincs rendelés.Én a kislányomnak éjjel kamillát párologtattam az ágya mellett.Így nem köhögött.
2013. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kend be neki vékonyan disznòzsirral a mellkasát éjjelre. Az felszagatja a váladékot én mindig ezt csinálom ha köhögnek. Nem vicc!
2013. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. ezt már én is hallottam, de még nem "mertem" kipróbálni nekik.Nem köhögteti őket? A baby luuf balzsam is jó lehet.

1. voltam.

2013. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a disznózsíros verzióhoz,én is azt alkalmazom mindkét gyerekemnél és nagyon jó!

lefekvés előtt vastagon a hátát mellkasát és duplapoló,hogy "dunsztba" legyen a gyerek!

Amúgy nem értem,hogy miért csak Sinecodot kapott a kicsid?Nállunk azt a doki csak esti zavaró száraz köhögésre szokta javasolni,ha már nem tud elaludni a köhögéstől de attól nappal kell a köptető!

Esetleg nincs otthon valamilyen köptetőd?Ha van nagytesó gondolom csak van otthon valami!

2013. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sipoló, hörgő légzés inkább hörghurut jele. Ha nehezen veszi a levegőt, olyan mint mikor a macska dorombol, nem várnék reggelig. 4 hónapis volt a lányom mikor ilyen (amit írtam) tünetek mellett azonnal kórházba utalt a gyerekorvos. ugyanis a gyerek épo fulladt, préselve vette a levegőt.
2013. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

ilyenkor sokat segít, ha bukóra nyitod rá az ablakot, megfelelően beöltöztetve. kb 10-15 percig, éjjel mikor köhög megint. és párologtass.

2013. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!