Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lerakod a babádat az általatok...

Lerakod a babádat az általatok is használt szőnyegre?

Figyelt kérdés
Ahol mászkáltok, amire ráléptek - amin nincs neki külön pokróc, játszószőnyeg, csak a sima szőnyeg.
2013. dec. 30. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel cipovel nem megyunk be a lakasba, letettem oket.
2013. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Tisztán tartom az egész lakást, beleértve a szőnyegeket is.

Bár kérés, hogy baba alatt mit értesz, mennyi idős, mert itt van aki 1 év fölött is babázza a gyerkőcét :D

Mikor már forog, kúszik mászik, úgysem lehet egy pokrócon tartani, csak akadályozza a mozgásfejlődését ha beleakad, elcsúszik, stb... És hát ez elég hamar eljön :)

Én azelőtt játszószőnyegre raktam, de csak praktikus szempontból, hogy "szórakozzon" kicsit, amint beindult a mozgása, semmi szükség nem volt rá.

2013. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Utcai cipővel nem megyünk be a lakásba. De egy kis piszok nem árt neki. Legalább nem lesz porallregiás.
2013. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Cipő nélküli használatrí gondoltam :)
2013. dec. 30. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, leraktam őket, cipővel nem jövünk be.

Annyi, hogy amíg nem forogtak és kúsztak, alattuk volt egy hatalmas bélelt pléd (felfázás elkerülése végett). De 4-5 hóstól leforogtak róla, így maradt a sima szőnyeg.

2013. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Féléves baba.

Azért kérdezem, mert mert a nyálas kezével minden szöszt is összeszed, pedig a porszívó már semmit nem szív föl.

2013. dec. 30. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Fél évesen már bebarangolta az egész lakást a lányom...mint minden ilyen idős baba, akinek engedik, szóval szerintem emiatt ne aggódj, ennyi nem árt meg nekik.

Én amint ilyen földön fetrengős korba került a lányom, minden reggel felporszívóztam és felmostam. Ami emellett megmarad, azt én úgy voltam vele, hogy nyugodt szívvel a szájába vehet :)

És még sokan ezt is túlzásnak gondolják.

Nyáron láttam olyan anyukát a játszótéren, aki a kisebbik gyerkőcöt letette a járdára, aki még csak éppen kúszott. Kicsit furcsálltam ezt, de biztos annak a gyereknek sem lett semmi baja, sőt, lehet hogy az immunrendszer erősebb lett, mint az én gyerkőcömé :)

2013. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne tenném?

Nálunk kutya is van, nem vagyok tisztaságmániás, ennek köszönhetően a lányom makkegészséges.

2013. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen meg tettem le neki pokrocot ami az ove h azon legyen, nekem meg nem maszott ennyi idosen. Igy rajta maradt. Hiaba porszovoztam mindig nekunk is szoszos volt. De miutan elkezdett jonni-menni ra egy honapra kb nem raktam le semmit csak siman a szonyegen volt. :-). Mar most 11 hos mindenhol van belole. :-)
2013. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 hósan tettem le a földre ahol szőnyeg van, és nem mászkálunk cipőben. A nappaliban és konyhában cipőben mászkálunk, és kő van, ugyhogy ott mamuszt adok rá. 15 hónapos.
2013. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!