Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5éves vagy annál idősebb...

1,5éves vagy annál idősebb babák anyukáit kérdezem? .

Figyelt kérdés
Fürdés után egyből elalszik a babátok vagy még játszik?vagy mit csinál?hogyan alszik el?kell ringatni?azt is írjátok le hogy mennyi idős a baba. egy 1,5 éves baba anyukája
2013. dec. 31. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fürdés után 1-1,5 órát még ébren van cicin alszik el. (1,5 éves)
2013. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fél 7 és 7 között van fürdés, aztán öltözés. Apukájával játszik még kb 10 percet amíg behozom a vacsit (tejital). Megeszi, a vállamra borul, én énekelek neki és alszik is. :)
2013. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jah, másfél éves, fiú.
2013. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 22hónapos most.

Este 8körül fürdik, fürdés után megkapja a 2dl tejitalt cumisüvegben, amit vagy a kanapén, vagy az ölemben megiszik, utána kap egy cumit és egy nagy cuppanóst az arcára és rakom be a kiságyába, betakarom, elköszönök tőle, és kijövök a szobájából. EGyedül alszik el, reggel fél8-8ig alszik egy nyekkenés nélkül.

Nálunk ez azóta így van - szinte, hogy hazahoztuk a kórházból. Újszülött korától mindig fél8-8között fürdettük, utána evett és ment aludni. Kb 2hétig velünk aludt, mert úgy éreztem őt biztonságban, de utána beraktuk a kiságyába és ott is aludt. Először 2hetes és 1napos volt, mikor az esti 8órás kaja után reggel 6kor kelt legközelebb. De 5hetes korára már stabilan átaludta az éjszakákat.

Ringatni csak magam miatt szoktam őt- a mai napig. :))

ÉN ezt az esti menetet nagyon figyelem, akárhol vagyunk, vendégségben, kirándulunk, vagy nálunk van valaki, a pici akkor is megy fél 8után fürdeni és aludni.

2013. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 gabszem ***** válasza:
a menetrendet mi is mindig tartjuk. 23 hós kislányom van. 8-kor fürdik, aztán öltözünk és rögtön issza a tejet 2dl-t. aztán megyünk aludni. majdnem másfél éves koráig ringatni kellett. most már az ágyában alszik el úgy hogy mellette fekszem egy matracon amig elalszik és simogatom. a rácsoságy egyik oldalát már másfél éves korában levettük.
2013. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

2 éves kisfiú, általában 8 körúl fürdik, aztán cicin alszik el olyan 9 körül (fürdés után közvetlenúl fekszünk le az ágyába).

Off: csodálom, hogy még nem járt erre kedves megrögzött "már nem baba" hozzászólónk :D

2013. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18 hónapos a lányom, 18-19 körül fürdik, majd 21 óra körül cicin alszik el. Fürdés után alvás előtt játszunk, lefektetjük a nagyobbakat, majd az ágyban "olvasunk"( meséskönyv amibe lehet írni is filctollal, igy nagy része firkálás, és ő " olvas" nekem: mamamama bababubu tatata :D
2013. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22 hónapos kislányom fürdés után még egy fél órát van ébren, játszik a tesójával, majd együtt lefektetjük a nagyobbat, aztán ő cicin alszik el.
2013. dec. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem már 2ésfél éves.De régebben is úgy volt,hogy 7-8 között fürdünk.Egy kis játék,ami már nem pörgeti fel vagy meseolvasás.Megissza a kakaót,ha kér.FOGMOSÁS és alvás.
2013. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vacsi 19-kor, fürdés 19.30-kor, utána rögtön alvás 20-kor, max 1 dl vizet kap, az apukája teszi a kiságyba, kb 5 perc alatt elalszik magától (nem mindíg volt ez így, csak amióta apa altatja, nálam hisztizett, cicit akart... :) ). 18 hónapos kisfiú.
2014. jan. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!