Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glicerines kup mennyi ido...

Glicerines kup mennyi ido utan hatott a babadnal?

Figyelt kérdés
2 honaposomnak este 8-kor dugtam be egy negyedet (2g). Utana meg furdettem, szoptatam es semmi. :-( Ez normalis?
2013. dec. 31. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyi a láza?Fenékbe mérted?Abból le kell mindig fél fokot vonni.Miért csak negyedet adtál?Nekem amikor ilyen picinek voltak lázasak a gyerekeim, én nem sz@roztam, ment be az egész, de minimum egy fél.
2013. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első!

A glicerines kúp nem lázra van!


Nekünk nem hatott és az ügyeletes orvos azt mondta nyugodtan adjak neki még .

Arra kell figyelni, hogy ha kinyomja vagy kijön akkor vissza kell nyomni.

2014. jan. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Biztos hogy szorulása van?

Anyatejes? Tápszeres?

2014. jan. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak anyatej. Egy hete volt utoljara szeklet es mar lathatoan bantja. Ugy, h minden nap kap laevolacot! Kezdettol van szekletproblema, de amiota kapta a szirupot volt 2-3 naponta, de most mar sziruppal se, ezert nyultam a kuphoz. Csak felek, h rosszat csinaltam, mert ez a negyed kupocska benntmaradt, es azota sincs semmmi. :-(
2014. jan. 1. 04:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekunk is voltak hasonlo gondjaink,.es a homerozes jobban bevalt. Tornazzattuk sokat, es neha kapott keves kamilla teat,.az is segitett.
2014. jan. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Homero, torna, masszazs, kamillatea, bio gaia csepp nalunk mind eredmenytelen. Szoval meg mindig nem jott ki a kup, ebbol nem lesz baj?
2014. jan. 1. 09:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban újszülött szélcsövet, az a lányomnak mindig rögtön segített, ha szüksége volt segítségre a kakiláshoz. Nekünk a kórházban ajánlották, hogy a szorulásos babák szülei szerezzenek be egyet, amikor 10 napig nem hozott eredményt semmi a lányomnál, és elvittem, hogy segítsenek. Ott is ezt vették elő egyből, egy perc múlva dőlt a lányból a kaki, de annyi, amennyit el se képzeltem volna, hogy belefér egy kisgyerekbe. :)
2014. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ebben a korban én is inkább hőmérőztem,mert igy elég gyorsan lett eredmény.és szintén sokáig csak heti egyszer kakilt
2014. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk az vált be, hogy reggeli vagy hajnali első evés előtt adtam neki 20-30 ml langyos kamilla teát aztán szopott és a köv. evésre mindig volt produktum
2014. jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Anyatejes babánál nem jelent gondot, ha egy hétig nincs széklet. Inkább tornáztasd.

Én nem tömném Laevolaccal, ahhoz is hozzá lehet szokni, meg hashajtó tök fölösleges.

Viszont a Te táplálkozásod bekavarhatott neki, nem tudom mennyire ettél "össze" az ünnepek alatt, de ha visszaáll a normális étrended, lehet hogy helyre is jön a probléma.

2014. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!