Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekünk nem jött be a...

Csak nekünk nem jött be a megújult (zöld) tescós pelus? A nagynál tökéletes volt a régi, de most a kicsinél. Tegnap háromszor öltöztettem át.

Figyelt kérdés
Pamperst használtunk, most volt akciós a tescós, gondoltuk, kipróbáljuk. Kár volt...
2014. jan. 1. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekunk nem vo.t ilyen gondunk vele sose eddig. Persze jobban szeretem a pamperst mert nincs olyan pisi szaga de a tescos nekem egyenletesebben toltodik meg pisivel mint mas pelus. Szeretem ezt is azt is :-)
2014. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is tescosat használunk, az újjal sincs semmi gond. Viszont a pamperből folyton kipisilt a lányunk.
2014. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dada pelenkát próbáltad már?

100 db 3500 ft


Egressy úton lehet venni , a paszkál strandal szembe a túloldalon .


Nekünk ez vált be nagyon nagy tesóval is ezt használtuk és szerintem olcsó is.

2014. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem BP-en lakom.

Jó lett volna az olcsóbb pelus, de azt hiszem maradunk a "pempinél". Megspórolom a mosásnál az árát :)

Köszi Nektek!

2014. jan. 1. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nálatok Lidl vagy Aldi esetleg a saját márkásukat is érdemes kipróbálni, nekünk bejött.
2014. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!