Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan baba, akit a fogzás...

Van olyan baba, akit a fogzás egyáltalán nem, vagy csak kismértékben viselt meg? Létezik ilyen eset?

Figyelt kérdés

még csak tudakolózom.

milyen vérmésékletű volt a babátok?



2014. jan. 1. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van. Egyiknél sem kellett éjszakázni mert jött a foga. Általában észre sem vettem, hogy pontosan mikor jött ki nekik. Semmit nem használtam rá.
2014. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálunk is, mint az 1. válaszolónál. Ha nem nézek bele a szájába , akkor fel sem tűnt volna, hogy már kibújt 1-2 fog, mert semmi jelét nem adta a kislányom. Egyébként nagyon nyugodt baba volt, de nem hiszem, hogy ezzel lenne összefüggés.
2014. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nálam is így volt- mind a három gyerekemnél!!

Nemigen vettük észre, hogy jönnek.

EGyszer-egyszer fordult elő, hogy kicsit nyálasabbak voltak- mert nem olyan baba volt egyik sem, akinek mindig köldökig nyálas a pólója- szóval egy két ilyen nyálas napunk volt- akkor jöttek fogak, de ezen kívül nem nagyon volt semmi jele.

(tényleg csak zárójelben írom, mielőtt bárki bármit mondana rá, hogy mindhárom gyerekem viselte a borostyán nyakláncot is. Nem tudom emiatta voltak-e ilyen könnyűek a fogzások, vagy egyébként is így ment volna- de ártani nem ártott)

2014. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az első 14-16 fog szinte észrevétlenül jött elő. Aztán az utolsó pár nagyon megviselte. Akkor az egész napirendünk teljesen a feje tetejére állt, mert éjjel nagyon gyakran ébredt és napközben meg fáradt, ingerült volt. Egyébként nagyon nyugis, alig sírós a lányom.
2014. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt semmi, egyszer csak észre vetem, hoyg újabb foga van.
2014. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3-as válaszolótól kérdezném, hogy mikortól adtad rájuk a borostyánnyakláncot?
2014. jan. 1. 19:01
 7/15 A kérdező kommentje:
mindegyikőtőknek nyugodt csendes babája volt? lehet-e összefüggés? hasfájóság?
2014. jan. 1. 19:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Ikreim vannak, hasfájósok voltak, izgága természetűek, de egyiket sem viselte meg a fogzás. Észrevétlenül jött ki az összes foguk. Borostyánláncnak a közelében sem voltak.
2014. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, és a gyerekeimen 2hós koruk óta volt a nyaklánc. Most 6,4,2évesek, és a mai napig hordja mind a három.

EGyébként is elég nyugodt természteű volt mind a három, egyik sem volt hasfájós sem.


A borostyánláncról itt fogsz kapni hideget meleget... A te döntésed, hogy ráadod-e a picidre, vagy sem. :)

Te picid mennyi idős, nagyon megviseli a fogzás?

2014. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ikreim vannak 13 hónapos korukra 16-16 foguk volt, egyetlen rossz éjszakánk nem volt, nappal sem voltak nyűgösek. A z őrlőfogakat is csak egy nagy ordítás közben vettem észre. Az ikreken kívül van még egy lányom és nála sem volt semmi probléma. Amúgy nyugis mindhárom, az én nagy szerencsémre nagyo jó alvók.
2014. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!