Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lesz pisis a body...

Miért lesz pisis a body (combjánál) éjjel? Pampars 5-öst használok éjjelre, nappal DM-est. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor új pelust adsz rá a szélét kihajtod? Van amikor tisztába tevésnél úgy sikerül,hogy belül marad az a kis széle. Akkor szokott ez előfordulni. Ilyenkor végig húzd ki az ujjaddal. :) Remélem tudod mire gondolok :D
2014. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen aranyos vagy de erre én is figyelek:)
2014. jan. 2. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Probálj másik pelust....nekünk a premium carrel egy kezemen megtudom számolni h hány balesetünk volt....10 hos.
2014. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsi már rá esetleg?

Nálunk ez olyankor volt, amikor vagy a pelusból vagy a bodyból már elviselt volna egy mérettel nagyobbat, így nem tudott rendesen kitágulni, és a combjánál kiszivárgott. Vagy kicsi a nedvszívóképessége már neki. Nálunk ez volt az utóbbi időben a Pamperssel, szintén 5-ös méret. Azóta Aldi és Rossmann pelust használunk, egyikkel sincs ilyen, szerintem azért, mert ezek nagyobbak, láthatóan szélesebb, stb....

Úgyhogy szerintem válts...

2014. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert sokat pisil és kifolyik.

Ha nagyon sokat iszik, akkor egy pelus sem bírja ki.

Én is már mindent kipróbáltam, de a közel 70 dekás pelenka egyszerűen túlcsordul. Ha meg nagyobb a méret, akkor meg elmozdul és amiatt folyik ki.

Én 11-éjfél körül átpelusozom a lányom, de még így is néha kifolyik hajnalban.

2014. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a pempers nem vált be, liberot vagy rossmanos pelust adok rá éjjelre, azok bírják :)
2014. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szintén a Libero és a Rossmannos vált be, meg a Dada.
2014. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is DM-eset használunk, de éjjelre is azt adom rá... Több "baleset" szokott történni a Pampers-nél.

Mikor éjjelre adtad a DM-es pelust, gond volt vele?

2014. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!