Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is felelőtlen...

Szerintetek is felelőtlen anyuka lennék? Ti mennyit sétáltok ilyen időben?

Figyelt kérdés

10 fok volt ma nálunk.Kimentem az 1 évesemmel sétálni,babakocsival.

3 órát sétáltunk,ebből 1,5 aludt. Overált adtam rá,plusz sapka+sál és betakartam egy pléddel.

Anyósom szerint túl sokat voltunk kint,és majd beteg lesz,és felelőtlen vagyok.Jól kioktatott :(


2014. jan. 6. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
2 hónapos a babám, max. negyed órákra megyünk levegőzni a teraszra. Én túl hidegnek ítéltem meg az időt, nem megyünk ki hosszabb időre. A te gyereked te ismered, a szokásait és a tűrőképességét is.
2014. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És ilynkor neked el kell őt küldeni délre.....Ha beteg lesz, majd ápolod.
2014. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem volt az olyan sok. Tavaly télen az én lányom 10-12 hónapos volt, 2-3 órát sokszor kinn voltunk, kutya baja nem lett, pedig szerintem volt amikor hidegebb is volt ennél...

Ne foglalkozz vele, nem vagy felelőtlen, kedves anyós, imádnám... :)

2014. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a gyerekedet. Mi a 19 hónaposommal 1,5 órát voltunk kint, de ő egész idő alatt rohangált és pocsolyákban ugrált.
2014. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
10 hònaposom minden nap aludt eddig 2 òràt a tornàcon.soha nem volt meg beteg ellenbe mi nagyon negfaztunk mult heten...:-)
2014. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
9,5 hónapos babámmal én is 2 órát voltam ma kint. Naná, hogy kint vagyunk, amennyit lehet, ilyen időben. Ha jól fel van öltöztetve, semmi baja nem lesz.
2014. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Általában 2 órát szoktunk kint lenni,de ma így alakult,nem néztem az órát.Jól érezte magát kint,

nevetett,beszélgetett,jól felöltöztettem,nem fázott.

2014. jan. 6. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3 hónapos babámmal simán sétálok 3 órát. Amikor 1 hónapos volt, akkor is voltunk kint két órát babakocsizni (igazi akkor november eleje volt). Sok ismerősömnek (köztük gyermek- és csecsemőápoló sógornőmnek, védőnőmnek, ismerős védőnőnek) télen is kint aludt a babájuk babakocsiban meg ők is sokat sétálnak/sétáltak velük. Nem Szibériában vagyunk -30 fokban, hogy ennyire félteni kellene a gyerekeket. Meg fel vannak öltöztetve, védi őket a babakocsi.
2014. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen jó időben?

Hülyeség!! Vidd ki nyugodtan, majd ha -10 fok lesz akkor esetleg sok.

2014. jan. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
sztem is sok, de én nem gondolnám, hogy ettől baja lenne, ha jól fel van öltöztetve. ha nem volt hideg a keze, lába, akkor ez ok. én általában fél óra-órára viszem ki, ha nagyon hideg van akkor még kevesebbre.nyáron viszont nagyon sokat lent vagyunk mi is
2014. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!