Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oldalán vagy hátán aludjon a...

Oldalán vagy hátán aludjon a pici?

Figyelt kérdés

Babám 10 hetes.Eddig legtöbbször az oldalán aludt, mert többször felébredt, és bukott.Attól féltem visszanyel.Vagy ez hülyeség?

Mit tegyek?Éjszaka nyugodtan aludhat háton is?


2009. nov. 30. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia


Ez azért érdekes,mert szerintem mindenkinek a babája alszik az oldalán,mikor kicsike.

A mienket is sokszor csak úgy lehetett letenni ringatás után,mert máshogy felkelt....:)

Aztán most meg már csak a hátán hajlandó aludni...

Amúgy mikor voltunk csípő ultrahangon,ott azt mondták,hogy csak a hátára fektessük a babát.. Na most nem vagyok benne biztos,hogy a hasát is mondták-e...:) De mondjuk nálunk tök mindegy,mert ott már úgy sem szeret feküdni...:)


Üdv.,egy 4 hónapos kicsi lány anyuja:)

2009. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az oldalán altatom.
2009. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is az oldalára fektettem amig lehetett,ha lerakom az oldalara 2 perc mulva mar a hatan van,de a feje oldalt,nehogy visszanyeljen,ha bukik
2009. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10hetes a babam,lemaradt az elöbb
2009. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam már a kórházban nagyon sokat bukott, ott mondták, hogy oldalra fektetve altassam. Még ki is támasztották a hátát. Csak arra figyelj, hogy egyszer egyik, másszor a másik oldalára tedd, hogy a buksiját ne feküdje el.
2009. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam mindig az oldalán aludt és ha most elalszik a hátán akkor oldalra fordul vagy hasra.

10 hónapos kisfiú anyukája

2009. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg forgatni kell,tehàt egyszer hàton,egyszer oldalon.
2009. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Amúgy ügyelek arra, hogy hol az egyik, hol a másik oldalon aludjon.
2009. nov. 30. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!