Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Refluxos babáknál mik a fő...

Refluxos babáknál mik a fő tünetek. Lehetséges, hogy a lányom emiatt nem tud aludni?

Figyelt kérdés
Már korábban is gyanús volt, hogy talán Refluxos. A dokim azt mondta, hogy mohón eszik. Akkor el is fogadtam de egyre rosszabb. A lányom 3 hónapos. Ma már alig aludt valamit és alvás közben is leginkább az ébresztette, hogy nyelt egyet és elkezdett kapálózni. Este rendesen elaludt fürdés és evés után ahogy szokott de keserves panaszos sírással ébredt fel kb fél óra múlva. Ja és ma hajnal 4 óta fent vagyunk mert nem bírt visszaaludni pedig 6-7 ig szokott és még utána alszik 9ig. Már nagyon meg vagyok ijedve, hogy mi lehet vele. Nincs láza az alapvető szükségletei ki vannak elégítve. Nem értem. Segítsetek!

2014. jan. 7. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 hónapos, refluxos. Én már a kórházban a második szopizásnál vettem észre, hogy vmi nem stimmel, de nem hittek nekem (nem első baba).

Én úgy tudom, hogy később nem alakul ki, így születnek, aztán elnövik. Ha korábban nem volt ilyen probléma, lehet, hogy máshol kell keresni a bajt. Viszont lehet, hogy túl savas, mindenképpen jelezd a gy.orvosnak.

A fiam refluxa olyan volt kezdetben, hogy ami bement annak kb. 70%-a sugárban jött is ki, ezért AR-es tápszert eszik, most már kezdi elnőni.

2014. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem sem hittek a kórházban. Nekem is második baba. Viszont az elsőnél nem voltak ilyen problémák. Talán azért is tűnt fel már a kórházban, hogy visszajön neki az étel. A háziorvos is a mohóságra fogta holott az elején sugárban hányta vissza a tejet. Azóta már ez nincs de a bukások gyakorisága, a nyűgösség , pedig alapvetően nyugodt baba, ezek azért már nagyon gyanúsak. Ja és nehezen kezdi el az evést pedig éhes.
2014. jan. 8. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!