Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nincsenek babakocsi-szer...

Miért nincsenek babakocsi-szervízek?

Figyelt kérdés
Néhány nagyvárosban láttam a neten, hogy létezik. Én nagyon hiányolom, főleg hogy egy-egy babakocsi vetekszik az autó árával. Bicikliszervíz van, annak az átnézését vállalják, de babakocsival hová tudok fordulni (ott elutasítottak)?

2014. jan. 7. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Még Budapesten is csak 1 van, de általában kerékpár szervizben bevállalják a babakocsit is. Próbáld másikban.
2014. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez butaság... Csomó van! XI. Kerulet bornemissza térnél. Ha kell, megadom a számukat
2014. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is tudok 2-t is-merre felé kellene
2014. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Veszprém környékén nem találunk. Kerékproblémával mi is a bicikliboltba mentünk, de gumibelső rendelésen kivül nem csinálnak semmit, pedig jó volna egy tavaszi átvizsgálás. Bp. nekünk erre a célra nagyon messze van....
2014. jan. 8. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hónapokig kerestem és csak egyet találtam a Borároson, pedig a XI-ben lakom:-( Nem tudtam róluk.
2014. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!