Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elmebetegség, ha az ember...

Az elmebetegség, ha az ember egy kisbabát a kezében tartva az jut eszébe, hogy simán megőlhetné?

Figyelt kérdés

Láttam 1 kképet, egy kisbaba volt rsjta egy kézben tartva, és alá volt írva, hogy "normális, hogy az jut sz eszembe ilyenkor, hogy simán megőlhetném ha akarnám?"

És kommentálva volt még 1 pár ember, hogy ez nekik is mindig eeszükbe jut, ha kisbaba van a kezükben.


Ez nem normális nem?



2014. jan. 7. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ. Ha úgy érted, hogy jaj, olyan apó, csak nehogy kárt tegyek benne… - akkor normális. Ha úgy, hogy itt helyben kitöröm a nyakát mert pl. miért ne – akkor már nem normális.
2014. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is néha eszembe jutott ilyen, de persze soha nem tudnék ilyet megtenni, már 1,5 éves a lányom és még él :)))

Gondolom azért jut ilyen az eszünkbe, mert olyan kiszolgáltatottak, sebezhetőek azzal a pici, törékeny testükkel csecsemőként.

2014. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi elgondolkodtunk a férjemmel, hogy mennyire törékeny és kiszolgáltatott, és tényleg elég egy rossz mozdulat és vége az életének, vagy egyszerűen az ember nem venne róla tudomást, abba is belehalna. Persze soha nem tennénk ilyet, de tényleg rémisztő, hogy mennyire könnyen meghalhatnak, mennyire függnek az embertől.
2014. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
nekem inkabb az jutott mindig eszembe, hogy nehogy leejtsem oket, semmi mas. aki gyilkossagra gondol ilyenkor, az nem normalis
2014. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
Igen elmebetegség.Valószínűleg olyan emberek irhatták a kommentet, akik gyűlölködhetnek.
2014. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az...elmélkedés az életen. Annyira apró, sérülékeny, az élete a kezemben. Én ilyennek tudnám be.
2014. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Akik gyűlölködhetnek? Ezt nem értem. Ha egy icipici csecsemőről az jut szembe, hogy jaj, csak nehogy baja legyen, mert pl. rosszul fogom…, vagy mi lesz, ha véletlenül leejtem… akkor miért vagyok rossz ember? Hiszen épp azért jut ilyen eszembe, mert féltem? Nem akarom meggyilkolni!!! Megölni nem feltétlenül egyenlő meggyilkolni. (legelső voltam.)
2014. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
az hogy félsz hogy leejted és felmerül valakiben, hogy "simán megőlhetné?" között óriási különbség van.
2014. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárki ezek közül meg is tenné, inkább olyan, hogy jön veled szemben az utálatos szomszéd, bevillan, hogy legszívesebben bevernél neki egyet és a szemébe üvöltenéd, hogy egy r.....banc a férje pedig csalja a másik szomszéd csajjal, de ehelyett köszönsz egyet mosolyogva.
2014. jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor eszembe jutott, amikor pici baba volt a lányom. Arra gondoltam, hogy itt ez a kis élet, teljesen rám bízva, kiszolgáltatva, és gyakorlatilag bármit tehetnék vele, nem tudna védekezni, maximálisan az én épelméjűségem függvénye, hogy él-e vagy hal, egy mozdulat volna párnát tenni rá, vagy akármi, és vannak anyák, hallani róluk a hírekben rendszeresen, akik meg is teszik. jog ide vagy oda, itt van kezemben egy könnyen eltiporható kis élet, aki bizony nagy veszélyben lenne, ha nekem rossz szándékaim lennének. olyan nagy ez a felelősség, és ebben a kis babaszagú birodalomban olyan korlátlan a hatalmam! még jó hogy én épelméjű voltam, és túlélte a lányom a babakort.
2014. jan. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!