Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a gyerkőcötö...

Hány hónapos volt a gyerkőcötök, amikor először kimondta, hogy "apa, anya"?

Figyelt kérdés
Kisfiam már 16 hónapos és még mindig nem akarja mondani :( nagyon szomorú vagyok,mert egy csomó mindent nevén nevez,pl. cica,kakas,kutya,hami,iszi,mondja a nagypapinak,hogy papa,a maminak,hogy mama,integet és pápát mond... Miért nem mondja még mindig,hogy anya és apa?
2014. jan. 8. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Apa 22 hónaposan a mamával egyszerre..majdnem 2 és fél éves volt mikor először mondta ki anya..akkor el is sirtam magam.. na azóta annyit hallottam hogy már sírva fakadnék..kb 2 percenként..mindenki mondta hogy majd még meg is unom annyit fogja mondani..én meg csak néztem hogy hogy lehet ezt megunni..hat tényleg igazuk volt!:)
2014. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az első szó az apa volt, nagyon hamar, 9 hónaposan és egyértelműen az apjára használta. Egyébként 17 hónapos és most kb. annyit beszél, mint a te kisfiad és nagyjából ugyanazokat a szavakat. Az anyát 1 éves kora előtt egy kicsivel mondta, de azt még most is ritkán használja. Szerintem ne legyél szomorú, mert nagyon ügyes a kisfiad.
2014. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem most 11 hós a kisfiam, kb 1 hónapja már mondja hogy anya, persze a saját kiejtésével "ajaa" :D
2014. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11 hónaposan mondta először hogy apa,anya,mama,baba.
2014. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18 hósan mondta hogy anya még nincs 19 hós de mondja hogy apa. Első szava a Te volt. Már több szót mond apa, anya, baba, papa, te, szia, nincs, nem. Tegnapelött folyamatosan anyázott és közben vigyorgott hogy kiidegelt vele! :D nem mutat semmire de, anya anya anya anya ment egész nap
2014. jan. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Apát 9 hónaposan, anyát kb. 14 hónaposan!
2014. jan. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Nagylányom 5honaposan mondta hogy mama:-) Bár ő villámgyorsan fejlődött:-)
2014. jan. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19 hónapos a fiam, mondja, hogy apa, papa, mama, nevén nevezi a keresztanyámat, és még jó pár szót mond, de azt, hogy "anya" nem hajlandó mondani. Tudja, hogy én vagyok anya, mert ha meghallja, hogy "anya" néz felém és mutat rám, de egyszerűen nem mondja. Ez van.
2014. jan. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Apát 8 hónaposan az anya,az aja volt azt olyan 9-10 hónaposan,sokáig nem akarta nynyel mondani,most is inkább Aja vagyok,pedig már egy éve folyékonyan,és mondatokban beszél április végén lesz 3.
2014. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13,5 hónapos kortól mondja, hogy "bappa"=apa. Mást nem mond, 14 hós
2014. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!