Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik ringatták a babájukat az...

Akik ringatták a babájukat az alváshoz hány hós korban és hogyan tudták abba hagyni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
1,5 évesen átszoktattam a melléfekvős módszerre. Nem volt vészes, nagyjából 2 nap alatt megszokta.
2014. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 1,5 évesen átszokott a melléfekvésre.Már nem is tudom hogy,de nem jelentett gondot neki.
2014. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legnagyobbat úgy altattam, hogy fel-alá sétáltam vele. 10 hós korára már sehogy máshogy nem aludt, arra is felébredt, ha leültem vele. Minden éjjel kb. 5 órát kellett vele sétálni. 3-4 hétig bírtuk, aztán egyszerűen hagytuk sírni. Nagyon nehéz volt megállni, hogy felvegyük. Első éjjel egy órát sírt, mire elaludt, egy hét alatt megszokta. Azóta is egyedül alszik el.
2014. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos a kislányom de még mindig ringatva alszik el. Vannak alkalmak amikor hajlandó úgy ha melléfekszek.
2014. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 13 hónapos volt a kisfiúnk, amikortól inkább egyedül akart elaludni. Mindig mutogatott a kiságyra :)
2014. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb. 1 éves korába nem akartam már ringatni, mert nagyon nehéz volt. A délutáni alvást kicsit korábbra tettem, 3 ora helyett ebéd utánra kb.1 orára igy estére már elég fáradt volt. Lefeküdtem mellé az ágyba, simiztem és elaludt.
2014. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 éves, a mai napig is ringatva alszik el. Amikor már túl nehéz volt, átszoktunk az ölben ringatásos módszerre, beülök a hintaszékbe, gyerek ölben, így ringatózunk, közben mesélek, énekelek neki, beszélgetünk.

Nem tervezem erről leszoktatni, nekem is jó így összebújni vele.

2014. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos korában kényelmetlenné vált a sétálós, ringatós verzió. Azóta leülök vele a fotelba és magamra veszem.
2014. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11 hónaposan áttértünk arra, hogy beteszem az ágyába, megkapja a plüsskutyáját és melléfekszem a földre. Kb két nap alatt elfogadta és simán elalszik hiszti nélkül.
2014. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!