Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós kisfiamnak árpa van a...

11 hós kisfiamnak árpa van a szemén. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónappal ezelőtt, 1 hónap alatt 3x vittem háziorvoshoz belső árpa miatt, mindháromszor szemcseppet írt, az utolsónál azt mondta, hogyha az nem használ, akkor szemészet, ki kell műteni. Az utolsó szemcsepp használata mellett! kijött neki még 1 árpa, majd elmúlt magától. Most megint előjött, így nyílván szemészetre megyek vele. Érdeklődni szeretnék, hogy szemészeten rögtön műtétre küldenek, vagy ott még esetleg "próbálkozik" az orvos valami kenőccsel, vagy szemcseppel? És akinek volt a babájának árpa miatt műtétje, az hogy zajlik le? Altatásban? Szülő bent van? Hogy oldják meg hogy ne mozogjon a pici? És rögtön utána hazaengednek vagy bent kell maradni? A válaszokat előre is köszönöm.
2014. jan. 8. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

A lányomnak is rendszeresen árpája volt. Utolsó alkalommal úgy adták haza a bölcsiből, h csak orvosi igazolással vihettem másnap. Ezért a Madarász utcai kórház ügyeletére mentünk, ahol a orvos kontakt lencse folyadékot javasolt. És valóban ez használt legjobban, leggyorsabban. Azóta csak egyszer volt árpája, de azonnal cseppentettem bele, és másnapra el is múlt. Ennek már egy éve.

Még ha szemészetre is kell mennetek, egy próbát megér.

2014. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!