Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden öltöztetésnél bohócot...

Minden öltöztetésnél bohócot csinálok magamból. Meddig jó ez így?

Figyelt kérdés

11 hónapos a kisfiam és az öltözés kínszenvedés. Régen elég volt ha énekeltem neki, de már ott tartunk, hogy egy komplett kiselőadást eljátszok neki pogózva 2 perc alatt csak azért, hogy ne sírjon. Kezdem már hülyén érezni magam e miatt, mert semmi nem elég mindig több kellene.

Kb mennyi idősen viselik el a babák az öltözködést?


2014. jan. 8. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

1 hetesen:)


NEm baj ha sír.... majd kinövi.. hagyd és öltöztesd fel gyorsan, ne cirkuszi műsorral, mert hülyére vesz később is.

2014. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha szórakoztatod, akkor csak rosszabb lesz. Ne törődj a sírásával, hanem öltöztesd fel .
2014. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Az én lányom 1 éves,és ordít az öltözések alatt.De nem érdekel.Nem foglalkozom vele.Gyorsan felöltöztetem és kész.Ne hagyd hogy hülyére vegyen,a fejedre fog nőni :D
2014. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez aranyos. :)

De sztem sem kell szórakoztatni ilyen szinten, beszélj hozzá, vagy enekelj neki vmi pattogos, oltoztetos dalocskat. Ha sír, hát sír. Majd megunja, ha látja, hogy nincs értelme a műsornak. Így ő is hamarabb szabadul gondolom. Kitartás! :)

2014. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Kisfiam 6 hós koráig nagyon jól viselte az öltöztetést. Azóta katasztrófa. Nyöszörög, üvölt, sír. Arról nem beszélve hogy le kell fognom néha mert ugye elmászik. Megmondtam neki hogy ebből nem engedek, akkor is felöltözünk. Ennyi. Ne mókeráld neki magad. Legyél határozott és gyors. :)

Én néha annyit csalok hogy amit lehet játszása közben veszem le róla vagy adom rá, de sajnos a harisnyánál ölbe kell vennem.

A fejedre fog nőni ha a komoly dolgokat (kötelező dolgok, evés-alvás-öltöztetés) elviccelődöd.

9hós kisfiú anyukája

2014. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is "röptiben" öltöztetek. 16 hós hisztis fiatal úrról van szó. Ha egybe kötöm a pelenkázással (ami önmagában is katasztrófa) és letudom foglalni valamivel, úgy jobb. De általában ő szalad- én meg futok utána. Lefogni nem akarom mert annak nincs értelme, így viszont meg van a napi mozgás. :D
2014. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az en fiam 19 hos es a pelus csere, valamint az oltoztetes minden egyes alkalommal, sírás, orditas, rugdosas, krokodil konnyekkel történik! Semmi nem hatott! Nekem is eleinte egy-egy időre lekötötte, az éneklés, kukucsolas, tárgyak adogatasa ez ido alatt, később már raordittam is /lehet pontozni :-) / , most már teljesen feladtam, így csöndben végig hallgatom es minél előbb igyekszem pelenkazni, feloltoztetni!


Aterzem a helyzeted, nekünk minden reggelünk, komasan, sirassal indul! Katasztrófa!

2014. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányom mindig elfut előlem és vigyorog :S
2014. jan. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Miért, létezik olyan, hogy nincs műsor az öltözésből???


2 percig tart az öltözködés??? Hehe, lesz ez rosszabb is amikor nagyobb, pl. 20 perc, mert a fiatalember még átcseréli a pólóját, bezselézi a haját, majd rájön, hogy mégsem ezt a nadrágot akarja felvenni, inkább a kéket... de ahhoz nem passzol a pókemberes pólója, átveszi a halálfejeset. Újra zselézi a haját, megnézi a tükörben minden oldalról. Kitalálja, hogy mégis jobb volt az első póló, visszaveszi....egészen addig, amíg te az ajtóban állva idegrohamot nem kapsz és visszasírod azt az időt, amikor 2 perc bohóckodás után már indulhattatok is.


Rajtam anyám átka fogott amit akkor mondott rám, amikor gyerekként egy meleg nyári napon hisztirohamot kaptam, mert nem vehettem fel a téli kisbundámat az utcára.

2014. jan. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ikreim vannak. Ha babakorukban minden öltöztetésnél műsoroztam volna, sosem mentünk volna sehova. Én is a gyors öltöztetés híve voltam. Most már, hogy 6 évesek, és önállóan öltöznek, fél óráig is tart, mert minden mással foglalkoznak közben, csak azzal nem.
2014. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!