Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megutálhatta a cumit?

Megutálhatta a cumit?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos. Cumival aludt el eddig. Tegnap atlanti akartam, sírt és én a cumit dugtam a szájába de jobban el kezdett sírni mert nem vettem ki a szájából de úgy sírt hogy a könnyek is kijöttek. Megutálhatta a cumit? Mert azóta nem fogadja el.
2014. jan. 9. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy már nem tetszik nekik, el tud aludni nélküle is.
2014. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiam is 3 hónaposan utálta meg a cumit :) Rájött, hogy amikor sír, így akarjuk "elhallgattatni". Egyszer csak kiköpte, és soha többet nem kellett neki. Most 18 hónapos, és ha cumis baba van a közelben, persze lenyúlja a cumit és cumizik, de látszik rajta hogy poénból. Örülj neki, legalább nem kell később leszoktatni. Így egy ideig nehezebb lesz megnyugtatni mintha cumizna, de nem vészes.
2014. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak az a helyzet, hogy így aludt el.
2014. jan. 9. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!