Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én 15 hósom az egyetlen,...

Az én 15 hósom az egyetlen, akit nem érdekel a formabedobó?

Figyelt kérdés
Mindig próbálom terelni felé,rakosgatom,kérem,hogy jöjjön ő is,de 1 perc után megunja és megy brümmögni az autóival. A kör formát és a háromszöget a helyére rakja,de a többi formát is ezekbe akarja bedobni és mivel nem sikerül,leszedi a tetejét és ott dobálja bele az összeset. Hiába mutatom,mondom,hogy nézd,ez a csillag,ezt ide kell,letojja a fejem :(
2014. jan. 9. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kicsi még hozzá.
2014. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem kicsi még hozzá ill. gyerekfüggő. Ikreim vannak én is mutogattam nekik eddig, nem érdekelte őket. Egyikük tegnapelőtt magától bedobálta mindent (6 formás) , de csak dugiba figyeltem, mert ha látta, hogy figyelem abbahagyta. Nem rögtön a jóba tette, hanem végig próbálgatta.

Viszont a másik gyereknek hiába mutatom, nem érdekli.

2014. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, úgy gondoltam, hogy ezek szerint Ő kicsi még hozzá. :)
2014. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fiam se erdekelte soha! :)

Kezet dugdosta bele csak...

Aztan egyszer elokerult kivette a formakat, rarakta a tetejet kapasbol bedobta az osszeset segitseg nelkul aztan szolt hogy kesz es elrakta...

2-2,5 lehetett...

2014. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19 hónapos a fiam, csak dísznek van a formabedobó. Kb. 4-5 alkalommal beledobált pár formát, de egyébként egyáltalán nem érdekli. Viszont a lakásban található használati tárgyakkal simán "formabedobózik". Számunkra totál haszontalan játéknak bizonyult a sütifaló bödön.
2014. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tényleg kicsi még hozzá.

Nekem pszichopedagógus mondta, hogy másfél évesen kell egy formát felismernie és beillesztenie, a kört.

2 évesen már 3 formát.

2014. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

:D

Nem.


Az én fiamat olyan 20 hónapos korában kezdte érdekelni, de a babadominó még most is jobban izgatja. A formabedobóját inkább szétszedni és összrakni szereti :)

2014. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi Karacsonyra kaptunk ilyen formabedobos kockat, a kislanyom 17 honapos es eljatszik vele, max 2szer egymas utan! Hozza a kockat es mondja hogy BO (vagyis hogy bontsam ki). Egyedul bedobja a kor, negyzet es a hatszoget...amelyek nem sikerul annak visit es fesziti bele a rossz lyukba :)
2014. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én 15 hós fiamat sem érdekli, sőt nem érti, hogy anya miért teszi rá a tetejét, mert ha leveszi simán bele lehet dobálni őket.

Én is rettegtem, mert a külső dobozára az van ráírva, hogy 6+. Na, megnézem azt a 6 hónapos kínait aki ezt bedobálja.

2014. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam simán üvegnek néz ,amikor ilyenekkel zaklatom:) Akármit elővehetek neki, ha nem érdekli, akkor fejen is állhatok.. Nem aggódom, ugyan nem beszél, de érti amit mondok, kedvétől függően reagál:)

Ha mégis játszik ilyennel akkot bedobja a kört simán, a kockát és a háromszöget 2-3.-ra.

2014. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!