Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok tűzfoltja erősödött...

A babátok tűzfoltja erősödött a születeskori állapothoz képest?

Figyelt kérdés
Úgy vettem eszre,h erősödött neki,eddig alig látszott. Ez természetes? Egyoldali van neki sajnos :-(
2014. jan. 9. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt hogy erősebben látszódott, volt hogy gyengébben. Már teljesen eltűnt neki 16 hónapos most.
2014. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néha erősebben látszik, néha gyengébben. Még megvan neki, de már halványabb, és a haja takarja (hátul a nyakánál, jó nagy folt). 18 hónapos
2014. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lányomnak szimetrikus. Hátul a fejénél is van az nem halványul. De az szinte mindenkinél megmarad max halványodik. Az arcon lévő már halványul de még megvan. Legkésőbb 2-3 évesen múlik el.
2014. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most sokat kiabál,mert élvezi a hangját :-) lehet,azért sötét a sok erolkodestol :-)) azt mondta a doki is,h két éves kora után fog húzódni.de valaki tudja,h miért? Akkor erősödnek az erek? Mert ugye ez értágulat.:-(
2014. jan. 9. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is hátul van a nyakánál,ahogy itt már más írta.14 hónapos és már csak nagyon halványan látszik,főleg,hogy mostmár eléggé megnőtt a haja és eltakarja neki.
2014. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek van a tarkóján, hajjal takarva. (Szerintem ez öröklött is lehet, mert az apjuknak is van, meg több felmenőnek volt náluk.) A kicsinek a homlokán is van egy, halványult már a születése óta. Most 1,5 éves, de még valamennyire látszik.

Ha sírnak, megizzadnak, stb. akkor mindig erősebben látszik.

2014. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a fiamnak a homlokán van a két szemöldöke között két függőleges csík, ha erőlködik akkor sötétebb. a tarkóján végig volt nagyon piros szinte vörös folt de a haja eltakarta, most már csak két ujjbegynyi folt van ott. hétfőn lesz 3 hónapos
2014. jan. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zabmester ***** válasza:
Kisfiamnak még most is lehet látni, igaz, szerintem már csak én veszem észre, ha nagyon nézem, de ő már 6 éves. Hátul, a nyakánál, pont a hajvonalánál van, szerintem idegen már nem venné észre, de én azért még látom, hogy ott van/volt.
2014. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az nem zavarna ha a tarkojan lenne,mert az cuki.:-) csak sajnos az arcán van. Nah mindegy várakozunk..bízok minden jóban :-)
2014. jan. 15. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!