Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vennétek ruhákat a babátokn...

Ti vennétek ruhákat a babátoknak egy bababörzén?

Figyelt kérdés
Minden válasz érdekel, tapasztalatok is :)
2014. jan. 9. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Én nem kedvelem a használt ruhát (vállalom, hogy lepontoznak), ezért ilyen formában soha nem veszek.
2014. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Persze, már számtalanszor vettem. Sokkal biztosabb, mint a netes vásárlás, hiszen ott van előtted a ruha, meg tudod nézni, látod, hogy van-e hibája, látod, hogy mekkora a valóságban (a beleírt méret ugye nagyon csalós is lehet).
2014. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván vesznek ott emberek babaruhát, hiszen azért van a börze. Ne haragudj, de ez elég hülye kérdés.
2014. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as : azt kérdeztem, (bár lehet, hogy nem volt érthető) hogy ki venne ott ruhát, és az ott vásároltakkal mi a tapasztalata.
2014. jan. 9. 14:22
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Persze, rendszeresen járok, eladom a ruhákat, s veszek is ott!
2014. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Én is ott veszek szinte mindent.
2014. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Èn azért kezdtem el járni tavaly mert lányomnak nem találtam össze illö ruha darabokat egyetlen egy üzletben Sem. Annyira rossz Volt hogy egy szoknyát és egy csini felsöt Sem tudtam ráadni, mert hozzá illö darabom nem Volt. Majd barátnöm hívott el és elsöre kaptam mindegyikhez fillérekért hozzá illö ruhát.

Azóta eladtam az összes bébi ruhákat kb 5 vásárra vittem ki öket, és szuper áron adtam el mindent.

Szeretek menni, nekem az a fontos, hogy egyedi, csinos jóminöségü, jó állapotu ruhákat kapjak.


Ami biztos, hogy a börnek sokkal jobbat tesz egy már többször mosott ruha mint kínából egyenesen die érkezett áruk, amiket még senki nem mosta és a gyártás során Ezer mérgezö anyaggal találkoznak.

2014. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is járok rendszeresen! Már bocs, de hülye lennék több ezer forintért ruhát venni a picinek,amikor a börzéken, szebbnél szebb ruhákat lehet kapni. Nem mellékesen, olyan is van, amiről meg sem mondod,hogy már használta valaki.
2014. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Én nem.
2014. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
simán, nagyon jó darabokat találok mindig
2014. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!