Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz még anyás?

Lesz még anyás?

Figyelt kérdés
20 hónapos fiam nagyon apás!mikor az apja haza jön megszűnök létezni bújik hozzá ölelgeti.engem nem szokott ölelgetni és még nem is láttam rajta soha hogy megörült volna nekem úgy mint az apjának mikor pl ott hagytam 3 órára.lesz ez még forditva? rosszul esik .tudom még pici.
2014. jan. 11. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Megértelek. Nálunk is ez a helyzet, fiam 16 hónapos de nagyon apás. Reggel mikor kinyitja a szemét már az apját keresi. Nekem is rosszul esik... Remélem lesz még anyás időszaka is, biztos azért apás mert csak este van itthon az apja napközben meg ugye velem van..
2014. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom is apás most szintén 20hós. Neki volt anyás időszaka most apás van. Nem esik rosszul tudom hogy ettől független szeret engem is. Én ezeket természetesnek veszem.
2014. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!