Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hintában aludt be a baba,...

Ha hintában aludt be a baba, akkor kapcsoljam ki vagy hagyjam menni, nem árt neki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én kikapcsolnám.
2014. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én kikapcsoltam. Nem árt neki,de tök feleslegesen megy,ha már alszik.
2014. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam, felébredt:))))
2014. jan. 11. 15:50
 4/11 Tica0121 ***** válasza:
Én nem szoktam kikapcsolni, mert ha akár a zenét, akár a hintáztatást kikapcsolom, akkor felkel! :) Ha meg megy, akkor szunyál benne egy másfél órát.
2014. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak olyasmi az ülőkéje mit az autósülésé és úgy tudom abban max 45 percet lehetnek
2014. jan. 11. 16:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Én direkt nem vettem ilyen hintáztatósokat mert rászokik. :(
2014. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedtem ilyenben aludni. Ellazította, aztán meg alvás előtt be az ágyba.
2014. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Anno én úgy altattam a fiam, hogy beleraktam és hinta funkció ment. A védőnő szólt, hogy kacsoljam ki ha elaludt, de hát én okosabb voltam, mert hát ugye akkor mindig felébredt. Nem tudom, hogy ennek köszönhetően-e, de mélyen belül érzem, hogy igen, de lett egy olyan rossz alvó gyerekem aki mind a mai napig legalább egyszer kel éjjel (3 éves múlt), de egy évvel ezelőtt még többször ébredt....Most várjuk a tesót, de tuti, hogy aludni nem fogon hagyni a hintába, csak ellazítom és mehet az ágyikóba :)
2014. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom bealtatásra használni, azért tetszett meg mert világít, zenél, halak úsznak. Gondoltam leköti, fejleszti....
2014. jan. 12. 09:28
 10/11 Tica0121 ***** válasza:
Szerintem ha heti 1-2-szer alszik benne a gyerek, attól még nem lesz semmi baja. Biztosan rá tud szokni, de azért ahoz minden nap bele kell tenni a gyereket. Az én kicsim jó alvó, inkább akkor használom, ha mosnom kell (az ő ruháit kézzel, mosószappannal átmosom gép mosás előtt) vagy olyat főzök, ami mellett ott kell állni. Mértékkel használva egy nagyon jó dolog és nagy segítség. Persze ha valaki minden este ebben altatja, vagy sokat van benne a gyerek (ismerőséknél napi több órát)akkor nem tartom kizártnak, hogy negatív hatása lesz rá.
2014. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!