Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok a legrosszabb anya...

Én vagyok a legrosszabb anya a világon?

Figyelt kérdés
Egy undorító sz.rnak érzem magam,totál bűntudatom van. A másfél éves kisfiam hátravágta magát az ágyon és úgy esett pont,hogy a feje a szemcsontomhoz verődött. Csak jött egy villanás,egy iszonyatos fájdalom a mp tört része alatt és nem gondolkodtam,csak ellöktem magamról. Nem erősen és nem lett semmi baja,csak átgurult a másik oldalára... Egy szörnynek érzem magam emiatt,de elvakított a fájdalom és csak arra tudtam gondolni,hogy leszedjem magamról. A szemem teljesen feldagadt és véraláfutásos lett,szóval tényleg baromira fájt,de tudom,hogy ez nem mentség. A férjem egyből leidiótázott és igaza is van,hogy tehettem ilyet?? :(((
2014. jan. 12. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt semmi baja és nem direkt hanem reflexből cselekedtél. Ezért nem vagy rossz anya.
2014. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Ja, biztos te vagy az egyik legrosszabb anya a világon. Hogy lehet ilyen "idióta" kérdést feltenni, soha nem fogom megérteni.
2014. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Reflex. Idióta sem vagy és rossz anya sem. A férjed viszont...
2014. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek mást jelent a probléma,tudod?! Minek válaszolsz,ha ennyire idióta a kérdés? Én meg ezt nem fogom soha megérteni. Igenis rosszul érzem magam,hogy meglöktem a saját gyerekem,aki az ijedtségtől egyből elkezdett sírni. Nyilván nem én vagyok a legrosszabb,de annak érzem magam. Csak egy kis nyugtatásra vágytam,mert a párom kb. úgy kezel most,mintha minimum egy kést szúrtam volna a gyerekbe.
2014. jan. 12. 21:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az ember osztonosen cselekszik gondolkodas nelkul h ami fajdalmat okoz menti a testet az ember. Nalad is ez tortent. A ferjed jo angy hulye mar bocs h igy irom de megerthette volna foleg h irod milyen lett a szemed h bizony fajt. Nem akartsl ksrt okozni s gyerkocben es szerencsere nem okoztal. Elhiszem h buntudatod van es rosszul erzed emiatt magadat de nem avgy szornyeteg. Majd megnyugszol, a ferjed is valoszinuleg csak megijedt es azrt volt olyan amilyen. Ami nala is normalis reakcio volt hortelen. De h meg mindig huzza emiatt az orrat az nem vmi kedves tole. A gyerkoc is azert ijedt meg inkabb mert latta h neked faj es ijedt avgy te is. Nem azert emrt ellokted jo lehet hirtelen erintette ot is de szerintem az h meglatta h neked faj es baj van meg ratett egy lapattal neki. Ne aggodj jegeld a szemed es olelgesd meg a kicsit. :-) mondogasd neki h semmi baj nincsen. :-)

Aki meg beszol ne is torodj vele kar ezen felhuznod magadat. :-)

2014. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szegényke, ne ostorozd magad! :)

asszed hogy rajtad kívül senki mással nem történt hasonló? :) csak nem büszkélkednek az anyukák az átgondolatlan tetteikkel, de közbe meg...

akik nagyon bizalmas barátnőim, és anyák, bizony bevallottak hasonlóakat.

pl. a baba a szopizás közben ráharapott nagyon durván a cicire, anyuka első (és óriási fájdalmában) pofinütötte a babáját, évekig nem múló lelkiismeretfurdalást okozva magának ezzel :)

vagy az az anyuka, aki altatta a kisebbik gyerekét, de a kicsi a nagy hangja hallattán folyton fel-fel figyelt, az anyuka meg már az elkeseredésében és kialvatlanságában felpattant, dúlt-fúlt, és szegény földön játszó gyerekét durvábban bökte meg a lábával, volt nagy sírás. anyuka és kicsi is. nagyon-nagyon mélységesen megbánta az anyuka, tudom, ismerem. nagyon-nagyon jó anyának tartom, aki soha, de soha nem bántaná a gyerekeit!


sok történetet azért nem hallasz, mert az emberek mélyen hallgatnak, meg cikinek találják, nem osztják meg veled.


előfordul, ettől még nem rossz egy anya. emberek vagyunk, hibázhatunk.


a férjeddel ha szóba hozod a dolgot, biztos vagyok benne, azt fogja mondani, hogy ne haragudj, hogy ezt mondta, ő is megijedt, hogy a gyereknek valami baja lesz, stb.stb. ő is "hirtelen" cselekedett :) pont mint te :)


bukósisakot kell akkor hordani, mikor a gyerek az ágyon játszik, ezt minden anya tudja! ;)

2014. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megnyugtat,ez már velem is előfordult és én is nagyon rosszul éreztem magam utána...:(

Egyszer valami hasonló helyzetben mint nálad,egyszer meg mikor megszületett a tesó,akkor a nagy kb 2 éves volt,mászott volna rám miközben szoptattam,ráadásul a pici fejénél,sokszor mondtam neki,hogy ne-ne,de ő csak jött,nekem meg sikerül úgy arrébb lökni lendületből,hogy ne legyen baja a pici fejének, hogy elesett...hát mondanom sem kell baromi rosszul éreztem magam utána...most le lehet pontozni,nem érdekel,csak tudd kérdező,hogy nem vagy rossz anya és nem vagy egyedül ezzel!

2014. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem! Viszont párod nem a férjek/ apukák gyöngye, ha így reagál rá, amikor a gyermeke anyja szeme belilul és feldagad, és a fájdalomtól reflexből ellöki magáról a fájdalom forrását...
2014. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hányszor lesz még ehhez hasonló.Kisfiam kb ennyi idős volt,én szaladtam a szobába Ő a szobából hozzám nem,persze ezt nem tudván átestem rajta,nem lett semmi baja csak elesett,előfordul felvettem,megpuszilgattam.A férjed egy kretén.És de mentség,hogy feldagadt a szemed,te nem egy robot vagy hanem egy érző ember,ha késsel szúrtad volna meg a gyereket,vagy kővel megdobtad volna,esetleg direkt le vágod a földre akkor érteném a kérdést.
2014. jan. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz anya és szörny sem, előttem már leírták, hogy miért. A férjedről viszont nekem is megvan a véleményem, de azt inkább hagyjuk.
2014. jan. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!