Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos kortol ajanlott...

Hany honapos kortol ajanlott teat vagy vizet adni a babaknak? Milyen tea a legjobb? Csak azert kerdezem mert ugy latom az en 13 hetes babam neha csak szomjas nem ehes. Ezt szeretnem megoldani .

Figyelt kérdés
Tea

2014. jan. 13. 04:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Akár miután kijöttél a kórházból vele.Nyugodtan adj neki vizet vagy babateát(ízesítetlenül),szüksége van folyadékra.
2014. jan. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tica0121 ***** válasza:
33%
Az én kicsim már a kórházban is kapott vizet... Én úgy tapasztaltam, hogy vannak babák, akiket igenis itatni kell. Én mindig etetések közett adok neki vizet. Teát csak párszor adtam neki, mert az ízlett és kaja helyett is az itta volna.
2014. jan. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Kamilla tea is jo neki szerintetek?A vizet sajnos nem akarja inni.
2014. jan. 13. 07:37
 4/14 anonim ***** válasza:
kamillát nem ajánlják, mert szárít. Csipkebogyó, vagy bármilyen baba, gyerektea.Akár a Pickwick gyereteája is mehet.
2014. jan. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nalunk se kellett a viz...

Gyerektea, hipp teak stb...

2014. jan. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet kapni instant Hipp, Milupa babateát dm, rossmano, tescoban a baba részlegen.

Nagyo finom, édes, és többféle gyümölcs ízben van!

Kamilla teát me adj neki, az hashajtó, s lehet fájnia s tőle a hasa.

2014. jan. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, tápszeres-e, vagy szoptatod.

A kizárólag anyatejes babáknak nincs szüksége semmi másra, szoptasd amilyen gyakran csak kéri.

Én pl. a lányom a nyári hőségben volt, hogy félóránként is mellre tettem pár korty erejéig.


Ha tápszeres, akkor kell neki víz, vagy tea, vagy ha már majd hozzátáplálod.

2014. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Anyatejes a babam.Azert gondoltam,hogy neha adnak neki teat tej helyett mert azt vettem eszre ha tul surun szopil tul hosszu ideig akkor sok visszajonn amikor bufizik.Ezert probalnak neha neki mas folyadekot adni.
2014. jan. 13. 10:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én babám tépszeres,felváltva adok neki vizet, persze feforralva egyszer, és gyerek teát. Sajnos egyik sem ízlik neki, de két etetés között néha sikerül adni neki, főleg mikor már kezd éhes lenni.Akkor elég szép mennyiséget megiszik és szépen büfizik és tőle.
2014. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha anyatejes, akkor egyáltalán nem kell neki semmi más.

Ráadásul ha itatnád kevesebbet szopna és szép lassan elapadna a tejed.

2014. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!