Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is van így, hogy...

Másnak is van így, hogy sehogy se a jó a három hónaposnak? Mit csináltok vele?

Figyelt kérdés
Kisfiam a héten lesz három hónapos,eddig egész jól elvolt,többnyire jelzett ha álmos akkor betettem kiságyba és legtöbbször gond nélkül elaludt.Egyre többet van fenn,ami nem baj,de van úgy hogy semmi nem jó neki.Minden szükséglet kielégítve...Változtatom a helyszínt neki olyankor,játszószőnyeg,pihenőszék,kiságy,mindenhol van mit néznie,vagy hallgatnia ha kell,ölbe veszem.Kenguruba nem marad meg de nem is igen jó nekem a hordozás,mert derékfájós vagyok.Kétszer megyünk levegőzni.Babakocsizni szert,nade most azért hideg van ahhoz hogy órák hosszat kint legyünk,nem beszélve arról hogy van egy nagyobb lányom és van házimunka is...
2014. jan. 13. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a fogai miatt nyüglődik. Már érzi őket. Az én babámnál is ez megy jó 2 hónapja, most 5 hónapos.
2014. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van ilyen, hogy semmi sem jó. Van, hogy egyik nap rosszabb a közérzete, olyankor rossz a kedve. Én ilyenkor csak annyit mondok, hogy, na ma megint bal lábbal kelt fel a kislányom. (ő is 3 hónapos lesz) :) ja és van egy nagyobb lányom ia.
2014. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jobb lett a helyzet? mert nálunk is ez van most már 3-4 napja.
2014. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Változó,hol így,hol úgy
2014. jan. 15. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!