Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányod ha kapna egy ilyet,...

Kislányod ha kapna egy ilyet, Te örülnél neki?

Figyelt kérdés
[link] Ugye jó kislánynak is? Tetszik Neked? Babalátogatóba mennénk és az anyukával azt beszéltük hagy ők rezgős pihenőszéket szeretnének. Már ez lenne a 4. amit rendelek mert eddig egyiket sem tudták kiszállítani. Szerinted jó a színe kislánynak? Az az igazság hogy egy kicsit már az árával is elszaladtunk... Úgy hogy ne mondjátok hogy jobb lenne a nőj velem babafotel mert az már anyagilag megterhelne minket. :-(
2014. jan. 13. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó. Ez egy teljesen uniszex állatos pihenőszék. Az én lányaimnak is kék alapon kiskacsás van.
2014. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szuper! A FP pihenőszékei szuperek! Nekünk óceános van, a Fiam 2 hetes korától használjuk, mostmár 15 hónapos 86 centis, 12 kilós kisfiú, de még mindig csak abban hajlandó elaludni. És még most is bőven kényelmes neki, sőt 3 éves Lányom is bele szokott ülni, neki is kényelmes még mindig. :o) Biztos nagyon fogja szeretni a Picilány!!!!
2014. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trollcika ***** válasza:

[link]


Ez a Jó link..:)

Egyébként szerintem tökéletes, igaz elég drága, én biztos nem kérnék ilyet ajándékba..

2014. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trollcika ***** válasza:
Bocsi most nézem mostmeg kirakta rendesen linkbe, ez az oldal meg van néha bolondulva, sorry..:)
2014. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sokkal jobban szeretem az uniszex színeket, mert azt a következő, esetlegesen ellentétes nemű babával is lehet majd használni. Én örülnék neki.

Egyébként én a tescoban láttam már ettől olcsóbban, jó minőségűnek tűnőt. Nincs a közeletekben? Megérné megnézni.

De a linked oldalán is van ettől olcsóbb, a 2.pl nekem tetszik.

[link]

De még a Brendonban is van olcsóbb, és 1napot írnak házhozszállításra.

[link]

2014. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én akivel találkoztam (orvosok, védőnők) terhesgondozásom és tanácsadásom idején mind azt mondták hogy nagyon nem helyes a pihenőszék, illetve sokan nem megfelelő kortól használják, így többet ártanak vele a babának mintha simán vízszintesen feküdne
2014. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na ilyet vittünk a keresztlányunknak babalátogatóba, örültek neki.
2014. jan. 24. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!