Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana Baby Fit plus banános...

Humana Baby Fit plus banános tápszert más se tudja beszerezni?

Figyelt kérdés
Ma voltam 3 patikában de nem volt sehol és telefonálgattak a nagykereskedésbe is de nem tudtak sehol sem ígérni. Kisebb városban lakunk, érdemes lenne beutazni érte pl. Debrecenbe? Tapasztalata van másnak is ezzel a problémával?
2014. jan. 13. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
dm/rossmannban nézted? ott is szokott lenni.
2014. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tesco
2014. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Tescoban lehet kapni
2014. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnézzük majd a Tescot köszi, de amúgy én receptre váltom ki és így azért olcsóbb.
2014. jan. 13. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
én Kecskeméten veszem, 2 hete még volt
2014. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most itt nagyon nem lehet kapni. 5 nagykert hívtak fel, de egyik se tud most szállítani, majd 23.-ára ígért az egyik ha minden igaz. :-( Pedig a kislányom csak ezt a tápszert issza meg. Úgy hogy valahonnan kerítenem kell.
2014. jan. 13. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Bp, külvárosban lakunk, itt mindig tudok venni, épp a napokban váltottam ki receptre (mindig 5 dobozzal veszek egyszerre, ez elég kb 3 hétre). Én gyerekem is csak ezt issza, úgyhogy megértelek, de itt még sosem volt hiány.

Mielőtt utaznál, érdemes felhívni a patikákat és félrerakatni esetleg, ne menjél palira oda.

2014. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!