Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinalni nagyon...

Mit lehet csinalni nagyon piros, szinte eleven babapopsival?

Figyelt kérdés
Kenem Neogranormonnal, Bepanthennel, cserelem sürün a pelust, de ugy tünik egyre pirosabb...
2009. dec. 1. 18:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

EGyik krém sem az igazi erre.

Használj sudocremet, mosd kamillával, hagyd szabadon amennyit csak lehet és mutasd meg dokinak hamar!!

2009. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád? Az egész feneke vagy csak a nyílásnál piros?Lehet hogy gomba.Nincs szájpenésze?Az szokott ilyen tüneteket okozni.Még akár úgy is hogy a szájában semmi sem vagy csak alig látszik.

Estleg allergiás vagy ekcémás.Próbáld ki a sudocrem-et.

Patikában és drogériában kapható.Nagyon szuper!Sajnos kicsit drága!Viszont antiszeptikus így minden bőrbajra jó és nagyon keveset kell kenni belőle!Próbáld minnél többet pucéron hagyni a fenekét, hogy levegőzzön a bőre.Akár már 10 perc is sokat segíthet az állapotán.

2009. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első válaszoló írja. Illetve gondolkozz el, hogy nem cseréltél-e pelenkát, popsitörlőt, fürdetőt, nem kapott-e valami újfajta ételt. Ezek mind irritálhatják a bőrét. Ha rájössz az okra, akkor először azt kell megszüntetni, majd a sudocremmel rendbehozhatod a bőrét. Minden pelenkázáskor vékonyan be kell kenni és a szokásosnál sűrűbben cserélni a pelust. Az sem árt, ha hagyod picit levegőzni a bőrét. De még így is egy hétbe is beletelhet mire elmúlik. Ha nem múlik, nem javul a helyzet, akkor irány az orvos!
2009. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi! 9 honapos lesz es ez az elsö alkalom, hogy ilyen lett... a popsija, a nyilasnal, a szemeremdomb, minden piros es faj neki, ha törlöm. nem latok szajpeneszt es enni eszik rendesen, gondolom, ha lenne, akkor nem evesben jelentkezne, nem? Sudocrem van, probalom.
2009. dec. 1. 18:20
 5/19 A kérdező kommentje:
lehet fogzas tünete? nagyon dörzsöli az inyet is...
2009. dec. 1. 18:27
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor ez gomba!Canestennel kend be,csodát tesz.Nekünk a doki ajánlotta,és már másnap reggelre látványos volt a javulás.
2009. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen..a gyógyszertárban lehet venni piros színű ecsetelőt.Most nem jut eszembe a neve,csak az,hogy mindent megfog.Mi is minden krémet kipróbáltunk de seemi nem segített,csak ez a lötty.Gombára van.Pikk-pakk elmúlt tőle.
2009. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
mitöl lehet gombas??? semmi ujat nem hasznaltam... mindenesetre köszi
2009. dec. 1. 18:49
 9/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok!Én is u.ezt kérdeztem amikor kijött a kisfiamnál de senki nem tudott konkrét választ rá..lehet,hogy a foga miatt.Úgy emlékszem,hogy vény köteles de náőlunk rendes volt a gyógyszertáros néni és adott anélkül.
2009. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mi kb 4 hónapot szenvedtünk, mire megoldást találtam: libero pelenka+bepanthen plus kenőcs. Az én lányomnak is szinte a húsa volt ki, üvöltött, ha közelítettem a bőréhez. Nekünk nem jött be se a canesten, se a sudocrem, se a piros ecsetelő (mercurocrom, vagy brom vagy valami ilyesmi a neve) és még egy csomó más kenőcs sem, amiket bőrgyógyász és a gyerekorvosunk írt fel. Eleinte pamperst használtunk, áttértünk huggiesre, lecseréltük a törlőkendőt is kamillateás vattára, de amíg a liberora nem váltottunk, akár fejre is állhattam, akkor is vörös volt a bőre. Amikor mondtam a gyerekorvosnak, azt mondta, valszeg a pelenkában van valami, amire allergiás... de azóta is ha más krémmel kenem, kipirosodik.
2009. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!