Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A halozsakban alvo baba meg...

A halozsakban alvo baba meg tud fordulni almaban? Nem akadalyozza ebben a halozak?

Figyelt kérdés
Szimpatikus dolog a halozsak, mert nem tudja lerugni, mintxa takarot, de nem hiszem, h lehetne benne forogni. Egyelore nem isctud firogni magatol, de ebren mar egyre ugyesedik. Ejjel pedig en forgatom. Hason teszem le 9-kor, nehany ora mulva nyoszorogni kezd, ekkor hsra forditom es mar alszik is, mint a bunda... Megint orak telnek el, mikor igy is nyoszorogni kezd, akkor szoptatom meg. Jo lenne, ha idovel egyedul forogna - amikor msr tud forogni, de nem fogja ebben negakadalyozni aa halozsak?
2014. jan. 15. 03:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Teloval irni nem konnyu, bocsi...
2014. jan. 15. 03:51
 2/8 anonim ***** válasza:
De meg mennyire hogy nem akadalyozza!!! En is halozsak'parti vagyok, a lanyom is szereti. Olyan technikajuk van, hogy ha kell, a cel erdekeben meg szaladnak is benne. Hat meg a forgas!!!! :))) siman megoldjak. Nyilvan nappal ne legyen benne, de ejszakara praktikus. :)
2014. jan. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hálózsák párti vagyok. Nem akadályozza, és nem kell éjjelente sokszor takargatni őket. Lányom 3,5 éves de még mindig éjjel bezsákolom télidőben, néha -néha kihagyok egy-egy napot, de utánna kicsit tüsszog, uh vissza a hálózsákhoz:)
2014. jan. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már egyedül is meg tud fordulni, akkor hálózsákban is menni fog. Később meg már szaladni is tud benne, hogy az egyik válaszoló is írta :-)
2014. jan. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 hónapos, mindig is hálózsájban aludt. Simán forog benne vagyis zsákostúl éjjel. Fel áll benne és mászik is ha kell.
2014. jan. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bármit megcsinálnak hálózsákban, nemhogy egy sima kis forgást :-) Én imádom a hálózsákot, 19 hónapos a fiam, születése óta abban alszik. Nem kell éjjel nézegetni, hogy kitakarózott-e (a fiam 8 hetes kora óta nem kel éjjel, úgyhogy ez így nekünk nagyon jó), meleg, csak ajánlani tudom. Viszont minél előbb próbáld ki, mert később már valószínűleg nem fogja elfogadni, ha pici korában nem szoktatod hozzá.
2014. jan. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi nem használtunk soká hálózsákot, a 1,5 évest zsákoltam be hosszú kihagyás után nemrég. Nagyon jól alszik benne, átrendezi magát az ágyban, feláll-jár benne, jó dolog. Nemrég még a 4 éves is kérte, nála már nem válik be, mert éjszaka is szobatiszta, így macerás volt neki. Ő viszont már be tud takarózni ha akar. Könnyebbség.
2014. jan. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

sziasztok, én is vettem hálózsákot, most 10 hós a babóm. 1 hónapja használjuk. az biztos h nem vékony, de nem tudom hogy ennél van-e vastagabb. tescoban vettük 101 kiskutya van rajt. melegnek tartom, de nem tudom hogy efffőlé kell e takaró. én betakarom, viszont sokszor felkel, nem lehet hogy elege van? vagy ha egy baba kitakarózik és fázni fog felébred? nem akarom hogy megfázzon, de leizzasztani sem akarom, mit tegyek?

20-22 fok van a szobában.

2015. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!