Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok babakocsi...

Mit csináltok babakocsi tologatás közben?

Figyelt kérdés
Szoktatok hallgatni valamit? Nincs babakocsis barátnőm, csak megyek, megyek és unatkozom. Manó még pici, végig alszik. Nem megyünk át úton, csak sétálóút, park, játszótér van, nincs más, sehol egy kirakat (mondjuk napi szinten azok sem változnának). Napi 1-1.5 órát vagyunk lent. Olvasni ilyen hidegben nem lehet, nem ülök le sehová. Mit csináltok ilyenkor? Telefonálni szoktam, de nem hívhatom fel naponta minden ismerősöm, és a számla is csillagászati lenne. Zenét hallgatok? Vagy mit csináltok? Nem unjátok?
2014. jan. 15. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan én hordozok, nincs babakocsink, de ha lenne akkor zenét hallgatnék.

Ha nincs velem a kutya is, akkor így is szoktam zenét hallgatni, nekem ez a kikapcsolódás.

2014. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Míg pici volt, zenét hallgattam, mert mindig elaludt, most, hogy nagyobb, a világot mesélem neki. :)
2014. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amig fent van-én is beszélek hozzá-utána betolom a kertbe.esetleg egy jó könyv??
2014. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én felfedeztem a környék összes utcáját. Egyre távolabbiakat.
2014. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
olvasok
2014. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg pici volt,elmélkedtem :-) érdekes,hogy eszembe se jutott zenét hallgatni,pedig jó unaloműző lett volna. Most már nagyobb,mindent magyarázni kell neki,lehet vele "beszélgetni",így nem unatkozom :-)
2014. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pont ma (tényleg! :) ) gondoltam rá fél év után először, hogy miért is nem hallgatok zenét? Eddig amúgy nézelődtem, szerencsére pont a baba érkezése előtt költöztünk ide, úgyhogy legalább eleinte érdekes volt a környék... most már kezd eléggé uncsi lenni. Szép időben éppen így is elnézelődök, de ilyen szutyok időben ahhoz sincs kedvem. :)


Tegnap amúgy leültem egy játszótérre (ami tök üres volt :) ) és mobiloztam (én hülye itthon hagytam a könyvemet)... hideg volt, de sütött a nap, így ki lehetett bírni. :)

2014. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én zenét hallgatok, ha alszik.
2014. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!