Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugráló hintát szeretnék...

Ugráló hintát szeretnék venni. Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, szerintem szuper, 7-11 hós koráig nagyon gyakran használta a fiam.

[link]

2014. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyet ne vegyél,nem tesz jót a mozgásfejlődésének.

Adamo hintánk van rugóval 19 hónaposan még mindig imádja, fontos, hogy ne érjen le a lába és ne tudjon lábujjhegyen rugózni.

2014. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van. A két gyerekem és az ismerősöm gyermeke is imádta! Az enyémek kb. 1 éves korukig használták, mert mikor már megtanultak járni, nem volt érdekes többé, meg ugye addigra majdnem el is érték a 12 kg-os súlyt. Szerintem az ugrálóhinta éppen nem káros, én annak idején nagyon sok jót olvastam róla, nem úgy mint a kompról. De nyilván változnak a vélemények mindig... :)

2014. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Ja, amúgy ha nem lett volna ez a hinta és most születne a babám, akkor én is Adamot vennék. Így volt egy állványos hintánk, ami bár nagyon szép, masszív darab, mégsem volt kihasználva, meg ez az ugráló, ami árban ugyanannyi, mint az Adamo. Szóval Az Adamot már születésétől fogva ki tudtuk volna használni, de akkor még nem volt.

2014. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az Adamo akkor jó, (élvezhető leginkább), ha hely is van hozzá bőven. Nálunk pedig abból sajnos hiány van. :(
2014. jan. 15. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Adamohoz is elég egy ajtónyílás, amire fel lehet kampóval szerelni 2 helység között, az csak van.... gyógytornászok sem javasolják a lábujjhegyen járás lehetősége miatt.
2014. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Természetesen ajtófélfa van, de mivel az Adamo lényege pont az, hogy nem csak előre-hátra hintáztatható, hanem forgatható is, ezért szerintem nem túl szerencsés ilyen helyre akasztani. Isten ments, hogy vitatkozzak, én is jónak találom a hintát...

Viszont nem hiszem, hogy az ugrálós káros. Erről is olvasni pozitív, fejlesztő dolgokat.

Mi még a kompban nőttünk fel, akkor csak az volt. Semmi bajunk tőle. Most pedig már azt zengik róla, hogy mennyire káros. :)

2014. jan. 15. 15:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan hintánk van, mint az első válaszolónak. Kb. 1 éves korig lehet használni fél éves kortól, ez elég rövid idő. Meg én úgy vettem észre, hogy nem igazán kényelmes nekik, ahogy alulról tartja a vászon 2 láb között, azért előfordult, hogy bevágott neki. Amúgy eladó a miénk is, doboza is megvan :)

Én is inkább Adamot vennék. Igazából nem kell neki sokkal több hely. Ezzel is mindig nekiment az ajtófélfának (szóval széles ajtó előny), szóval ebből a szempontból tökmindegy, hogy melyiket választod. Viszont a másik 0-3 éves korig jó és legalább popó alatt tartja a gyereket, nem láb között.

Mi sem bővelkedünk éppen helyben, de mai eszemmel már inkább az Adamót venném meg.

2014. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!