Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is olyan sokat pisil...

Sziszi1118 kérdése:

Másnak is olyan sokat pisil 14 hónapos babája éjjel, hogy muszáj pelenkát cserélni min.1-szer?

Figyelt kérdés
Párszor iszik éjjel vizet, összesen kb. 100 ml-t - szerintem ez nem olyan sok. Viszont 1-szer még iszik 200 ml tejet. Kénytelen vagyok pelenkát cserélni, ha nem akarom, hogy hajnalban pizsama csere legyen. Pedig Pampers Premium Care pelenkát használunk. Nappal is nehéz kicserélnem a pelenkáját, mert kicsavarodik, felül stb. Éjjel is csak úgy tudom kicserélni, hogy közben a párom adja neki a tejet, ekkor nyugodtan fekszik és általában visszaalszik.
2014. jan. 15. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell cserélni, de semmit nem iszik éjszaka a lányunk. Teljesen természetes, hogy ha éjszaka iszik 3 deci folyadékot, akkor nem bírja ki a pelenka.
2014. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 dl folyadék sok, nemcsoda, ha nem bírja. Ugyanakkor nálunk a pampers premium care sokszor ázott át, liberora váltottam, az soha. Lehet, hogy nektek is beválna.
2014. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekunk sem kell pelusozni ejjel. Szinte reggelre alig van pisi. Pedig felebred legalabb 3x szopizni. Egyebkent mi is Liberot hasznalunk, mert a Papmpers atazott.
2014. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a DM sajátmárkás ázott át. Mi Aldi-t használunk, ez bevált. Kb.nekem is ennyit iszik a 15 hós fiam, de nem kell éjjel cserélni. 20-7-ig ua. van rajta.
2014. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, mint amit leírtál. Kb 1 hónapja kezdődött. Próbáltam, hogy kevesebbet adok neki inni, de akkor nem alszik vissza. Mi is Pampers Premium Care-t használtunk, 2 napja váltottam Liberora, de nekünk ez sem bírja tovább.
2014. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt kb 14-18 hónapos kora között, több pelenkát is kipróbáltunk, mind átázott. Csökkentettük az esti vízadagot 1 dl-re, nem is kap többet reggelig, így kibírja a pelenka.
2014. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Úgy döntöttem a tejet leviszem fél adagra avent 4-es cumi helyett 2-el,mert a tej már csak megszokás nála,viszont enélkül nem alszik vissza. Sokszor próbáltam már,de akkor meg megivott 200 ml vizet és fél óra múlva akkoris kérte a tejet. A vizet is kisebb cumival adom majd 2-es helyett 1-el. Nem fogadja el a csőrös poharat,pedig már 9 hónapos kora óta próbálom,de inkább segítséggel bögréből iszik. Viszont most az éjszakai ivás szempontjából jobb is a cumis,mert abból kevesebb megy. Hát meglátjuk :) ...
2014. jan. 16. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!