Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet a már felmeleg...

Miért nem lehet a már felmelegített üveges kaját másnapig hűtőben tárolni és ujra melegítve odaadni a babának? Vki ennek ellenére csinálta?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én így csináltam, semmi baja nem volt sem a kajának, sem az ételnek. Hogy miért nem lehet nem tudom.
2014. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zsuzs_i ***** válasza:
Igen en oda szoktam neki adni meg masnap es harmadnap is! Kulonben a vilag penze nem lenne eleg baba kajakra :) uzlet az egesz :) es nehogy ezthidd h most egy "trehany" anyuka irt
2014. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Másnap még odaadtam, harmadnap már nem.
2014. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én jelenleg is így csinálom. Egyébként is ki mondta hogy nem lehet? Az üvegen is ez áll: bontástól számítva hütőszekrényben tárolva 2 napig fogyasztható.
2014. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Viktoria1978 ***** válasza:
vmelyiken az van, hogy masnap a maradekot, ha nem hasznalod fel, akkor kuka. En is gondoltam mar ra, hogy megetetem vele a maradekot, de aztan megsem. Komolyan irom, hogy belölem es a hozzamhasonlo anyukakbol gazdagodik a hipp.
2014. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy baja lenne a gyereknek a kétszer melegített kajától. Legfeljebb kicsit puhább lesz. Én sem dobtam ki, megette másnap vagy vacsira
2014. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De lehet.

Ahogy másnap felmelegíted újra a levesedet, vagy a rakott krumplidat is.

2014. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tiszta kanálla kiveszel belőle amennyi kell,és nem az üvegből eteted,akkor aztán végképp odaadhatod másnap a maradékot!
2014. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én eddig úgy csináltam hogy egy külön üvegbe kivettem annyit amennyit kb gondoltam hogy megeszik és azt melegìtettem, többi hűtőbe. De sokszor az is megmarad aminek nem kéne, úgyhogy akkor én is elrakom még másnapra is
2014. jan. 15. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!