Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fényképről mikortól tudják a...

Fényképről mikortól tudják a gyerekek beazonosítani az élő személyt?

Figyelt kérdés

Vagyis mikortól tudják összekötni, hogy pl. a lefotózott nagymama ugyanaz, mint akit havonta egyszer lát?


Még csak 14 hónapos a lányom, nagyon várom már, hogy megtanulja az összefüggést, milyen idős korra várhatom, hogy elég érett lesz ehhez?


2014. jan. 16. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
2 éves kor után előfordul.
2014. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 éves kor körül kezdik már megérteni.
2014. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, én ha lefotózom a kislányomat mindig megmutatom neki a képet, amit készítettem, már pici baba korától. Most egy éves, és ha készül róla kép, már jön is megnézni. Mindig mondom, hogy ő van rajta. Ha mást fényképezek azt is megmutatom és elmesélem, hogy ki van rajta. Most egy éves, nem tudom, hogy mennyit fog fel belőle, de azt biztosan tudja, hogy mire való a fényképező... :)
2014. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 eszo ***** válasza:

mi is mindig nézzük telefonban meg fényképezőgépben a fotókat,és én is mondom,h ő van rajta..és mosolyog :-)

nálunk még a tükörrel van így,hogy rácsodálkozik,h 2 van belőle..13 hónapos

2014. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém húsz hónapos és mindenkit felsorol a képen, de már elég rég óta Azért mert valamelyik baba nem beszél még vagy egyszerűen nem akarja mondani, az nem azt jelenti hogy nem ismeri fel az illetőt a képen.
2014. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem már 1,5 éves kora előtt felismerte,és elmondta..
2014. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam épp nem volt még 2 éves, amikor a közeli hozzátartozókat egyértelműen felismerte (apa, anya, nagyszülők, unokatestvérek).

Kislányom most 15 hónapos, már felismeri, bár ő kimondottan fényképmániás.

2014. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az en lanyom felismeri a dedijet a kepeken, mar 14 honaposan is mondta ra, hogy dedi. De osszcsaladi kepen is mindenkit megnevezett mar akkor.
2014. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16 hónaposan már mutatta a fényképeken ha kérdeztük, hogy hol a papa, mama, apa, anya, előtte nem, úgyhogy nem tudom, mikortól ismerte volna fel.
2014. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a telefonomon is fénykép jelenik meg, ha a családtag hív és mondja, hogy mama vagy appa....
2014. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!