Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig látják a babák az aurát?

Meddig látják a babák az aurát?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy hallottam,hogy addig amíg elkezdenek tudatosan embereket megszemélyesíteni. PL.:amikor már meg tudja különböztetni, hogy apa , anya, nagyi..stb. Utána csak érzik a jelenlét biztonsági fokát, pl.minden kisbaba úgy viselkedik mint a kutyák..ha nem jó ember van a közelükben, vagy nem úgy gondol rájuk akkor sírhatnak is..és általában a közeli szeretett családtagnál megnyugszanak.

Ezt én kb 3 hónapos korára tenném, akkor már tudatosabban figyel az emberekre. Ha erre az aurára gondoltál.

Viszont a gyerekek az aurát sokáig érzik, még ha nem is látják, de mire megmondhatnák nem emlékeznek rá.

2008. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ezt én sem tudom, de szerintem 4-5éves korig egész sok dolgot látnak érzékelnek még a gyerekek, és ha a szülő odfigyel ezekre és nem mondja folyton hogy "ne beszélj butaságokat" akkor talán tovább is. Én például tisztán emlékszem hogy 4-5évesen szinte állandóan azt álmodtam hogy angyalok vesznek körül és énekelnek..:) Néha még idősebb koromban is ez egy visszatérő álom volt, de sajnos egyre ritkult. Jó lenne megmaradni olyan tisztának és érzékenynek a természet dolgai iránt mint kisgyermekkorban!
2008. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Van egy 4.5 éves fiam,mindjárt megkérdezem,lát-e körülöttem valamit!

Azt mondja,hogy nem:(

2010. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik nap reggel volt az RTL klubon, hogy kb 7 éves korig látnak a gyerekek aurát, szellemeket, ilyesmit....

Egy barátnőm mesélte, hogy a kisfia aki 5 éves volt, folytn azt mondogatta, hogy ott ül egy fekete ruhás néni a sarokban a szobájában... Persze nem volt ott senki, de csak mondogatta időnként a kisfiú. Megkérdezték a társasházban a közösképviselőt, Ő mondta, hogy előttük egy idős néni lakott abban a lakásban, aki ott halt meg..... Ezt eddig nem tudták, sosem került szóba, hogy kié volt a lakás... Sokáig üresen állt. A kisfiú az ő "szellemét" láthatta. Még most is kiráz a hideg, ha csak rágondolok a történetre.....

2010. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
És honnan tudjuk hogy mit látnak a csecsemők?Elmondták valakinek ????
2010. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát, nem is tudom. De az én 2 éves lányom sokszor mondja, hogy egy bácsi van a házban. Igyekszem nem komolyan venni, mert biztos bediliznék tőle.
2010. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
...ezt a kérdést én levenném a honlapról...
2010. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
miért vennéd le?
2010. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Az én lányom 9 hónapos, én hiszek ezekben, és fogom is erősíteni, amikor a pocimban volt, ő is kapott velem együtt avatást egy spirituális "tanfolyamon" és ha majd lesz 5-6 éves, őt is el fogom vinni, mert ezt nagyon hasznosnak tartom. Nem kell attól megijedni, ha azt mondja, hogy egy bácsi van a házban, sokat gondolkodtam én is, mit lehet mondani erre, de én leginkább azt fogom benne erősíteni, hogy ő nem bánt. És valóban nem, ezért nem is kell tőle félni. Kicsi koromban, ahol laktunk anyukámékkal, én is sok ilyen lényt érzékeltem, nem láttam, csak éreztem a jelenlétüket, na ők nem voltak jók, ami érdekes, hogy nem csak én érzékeltem őket. Később kiderült, hogy az a ház egy több száz évvel ezelőtt felbolygatott tömegsír kellős közepére épült, szétrázott a hideg, amikor megtudtam. Szóval ez egyéntől függ sztem, hogy ki meddig érzékel vagy lát és mit. Ez egy kicsit offosra sikerült, bocsánat. :)
2010. jún. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
64%
szerintem max 2-3 éves korig..3 már nem hiszem de 2ig biztos
2010. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!