Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon szeretnék már babát....

Nagyon szeretnék már babát. De miért érzem azt, hogy soha nem lesz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Régóta próbálkoztok, vagy nem tudod elképzelni, hogy valaha anya legyél?

Amúgy miért ne lenne? Egyszercsak lesz egy pozitív teszted, aztán meg szülsz egy szép babát :)

2014. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbálkoztok már? Van egészségügyi gondod ami miatt ugy gondolod nem lesz? Én mindigis tudtam nem lesz könnyű az elsö baba igy is lett, de soha nem is volt rendes ciklusom, mivel lenne esély természetes uton igy én sokáig vártam és kiprobáltam több természetes módot ami sokaknak segitett. Sajnos nekem nem segitettek igy jön az orvosi segitség. Mi évek óta várjuk és tudom is hogy lesz, nálam ez sosem volt kérdés hogy lesz-e csak persze ez nem vigasztal igy sok év után és ugy hogy boldog boldogtalan teherbe esik ha akar ha nem. Dehát mindenkinek meg van a keresztje.
2014. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tavaly kezdük el,akkor egyből sikerült is,de a 3. hónapban

elvetéltem.Azóta semmi...

2014. jan. 16. 13:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,nem bántani akarlak, de már a kérdés is rosszul hangzik. Miért beszéled magadba azt, hogy nem lesz babád, amíg így állsz hozzá, nem is lesz?. Mi nem tudjuk megmondani, hogy miért érzed ezt....Azt senki sem mondhatja neked, csak azért, hogy megnyugodj, hogy de biztosan lesz, nyugi.... Tényleg nem bántani akarlak, meg bunkóskodni, csak nagyon fontos lenne, hogy ne így állj hozzá!! Mondogasd azt, hogy de Igen, lesz babám, összefog jönni mert szeretnéd! Idő kérdése az egész. Ne mondogasd azt, hogy nem lesz, mert már az is lehet, erre állt rá az agyad, ezen kattog, nem szabadulsz ennek a félelmétől, és ez is gátolhatja, hogy teherbe ess újra! Próbáld magad jól érezni, csináld azt amit szeretsz, sportólj, nevess nagyokat, és ne azzal foglalkozz, hogy ajj, már megint nem, még mindig nem, miért nem stb. Ez nem jó! Nagyon nem jó! Fel a fejjel, és mondd azt, hogy de Igen, Sikerülni Fog! Sok sikert Kívánok Neked! Ha összejön Írj! Szorítok! :D
2014. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert nem tudtad feldolgozni a vetélést, másikat akarsz ahelyett aki elment. Először tedd magadat rendbe, akkor ezek az érzéseid sem lesznek meg és majd akkor sikerülni fog.
2014. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem bántodtál meg!

Szeretnék Anya lenni!

2014. jan. 16. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Mintha en tettem volna fel a kerdest!

Annyira megertelek. Szerintem en azert ereztem ugyanezt, mert el sem tudtam kepzelni azt a foldontuli boldogsagot!

Es kepzeld, jovo heten szuletik a kislanyom,ha pontosan jon:)

2014. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :-)
2014. jan. 17. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Mintha en tettem volna fel a kerdest!

Annyira megertelek. Szerintem en azert ereztem ugyanezt, mert el sem tudtam kepzelni azt a foldontuli boldogsagot!

Es kepzeld, jovo heten szuletik a kislanyom,ha pontosan jon:)

2014. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudom miert ment el megegyszer...
2014. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!