Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek a már elmúlt egy...

Van akinek a már elmúlt egy éves babája válogatós az ételekben, és csak pár fajta ételt hajlandó megenni?

Figyelt kérdés
14 hósom, úgy érzem nagyon egyoldalúan étkezik. Pár fajta levest, egy-két főzeléket, pörköltet hajlandó megenni. Aggódom, mert attól félek, hogy más ételt amibe más vitamin lehet,nem eszi meg, és így ezekből nem kapja meg a fontos dolgokat. Mivel kéne próbálkoznom, vagy hagyjam így, majd változik magától?
2014. jan. 16. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon válogatós,spenót,tök,karfiol,brokkoli,na ezeket sosem ette meg,csak a répa,krumpli,borsó,kukorica,karalábé.Húsból is csak a csirkemell,csirkecomb,a disznót kiköpi,akármilyen puhára csinálom,kivéve ha fasirt.

Tojást is csak rántottának,ha fűszeres,és van mellé virsli,felvágott.Tükörtojást,főtt tojást csak lökdösi és fúj rá.

Édeset,joghurtot,gyümölcsöt minden mennyiségben megeszik.

Annyira nem aggódom,anyám szerint én ennél rosszabb voltam,én a zöldségeket se ettem meg,mégis felnőttem.

Eszik eleget végülis,csak válogatós.Mi más lenne,én is az vagyok mai napig.

2014. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az en lanyom nem akar levest enni, nem eszi meg a zoldsegfeleket, hust is csak a rantott csirkemellet eszi meg. Gyumolcs az korlatlanul johet. Es nagy kenyeres. Volt idoszak mikor csak kenyeret akart enni. Most 14 honapos.
2014. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! 12 hónaposom is válogatós nagyon. Kifli csak immel-ámmal, kenyér nem kell neki. Főtt ételt csak úgy hajlandó megenni ha egyáltalán nincs benne semmi fűszer, levest kiköpi. Gyümölcsből csak eszeget egy-két falatot mandarinból, körtéből, almából de többnyire csak a banán kéne neki. Húsból csak a főtt csirke, az is leturmixolva, szétkeverve. Se a halat, se a májat nem hajlandó lenyelni. Nem nagyon tudok vele mit csinálni én sem, a torkán mégsem nyomhatom le. Remélem majd idővel jobban fog enni.
2014. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!