Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aldis Mylove pelus csak...

Aldis Mylove pelus csak szerintem lesz egyre rosszabb minőségű?

Figyelt kérdés

1 éve kezdtem el kb. használni, minden ok volt vele, sokkal jobb volt a Pampersnél -amiről váltottam- akkor.

Éjszakákat kibírta, sosem -vagy ritkán- történt baleset, kifolyás.

Most a legutóbbi csomaggal amit vettem, hát katasztrófa. Amelyik oldalán alszik a kisfiam, ott állandóan tiszta pisi..Arra is gondoltam nagyobb kellene, de a 4-es 18 kg-ig van, a fiam pedig 11 körül. (20 hónapos)

Van olyan pelus amit ajánlanátok szívesen? Tudom mindenkinek másfajta jön be, de ez az éjszakai 3x-i öltözés, ez sok..


2014. jan. 16. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak szeptember óta hasznàlom, ìgy azt nem tudom, hogy romlott-e a minősége. Csak azt tudom, h nekünk is sokszor kifolyik, néha napközben is a pisi. De a lányom annyit iszik lefelvéskor, hogy éjfélkor megelőzésképpen cserélek egyet, és sokszor éjjel is.

De én nem gondolom, h a pelus tehet róla, sokat használtunk már (huggies, libero, dmes, pampers) és mindegyiknél ugyanez volt, mindig voltak balesetek... Nyáron, amikor éjjel is sokat ivott, pampersből csak éjszaka 3-6-ot elhasználtunk.

Én most már maradok ennél, mert olcsó, és a többi se volt jobb.

A lányom 11 kg, már ősztől az 5öset használjuk (11-25) szerintem az kényelmesebb, meg éjszakára nagyobbat szoktak ajánlani. (Mondjuk nálunk ez s elég éjjelre) de próbáld ki a nagyobbat.

2014. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez sem elég
2014. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az ötöst.

Viszont én is tapasztalom, hogy mióta átrajzolták, gyengébb lett.


A Rossmannos pelenka nagyon jó (a sima nekünk jobb, mint az új), tudsz belőle venni két darabosat is, hogy kipróbáld.


A Dada pelus se rossz egyébként.

2014. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Lidl-s pelust. Én Aldisról váltottam augusztusban a Lidlisre (elköltöztünk és itt nincs aldi csak lidl)

Komolyan mondom imádom. Sosem folyt még ki belöle semmi éjjel sem, bár annó az Aldisból sem. Ennek a ragasztószalag része is gumis.

De ugyanannyi az ára, és ugyanúgy 50 db-os a 4-es méret. Egy próbát megér.

2014. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ausztriából hozzuk legutóbb nem tudtunk venni és az itthoni aldiban vettünk, ég és föld volt a különbség és ott 80 db 12 euro és 4+ méret is van az 5-ös előtt.
2014. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!